Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kanadoğlu'nun evinde arama

15 Ocak 2009 / 09:57
Evinde yapılan aramada bilgisayarlarına el konulan Kanadoğlu, gözaltına alınmadı. Ancak, polisin ele geçirdiği en ilginç şey neydi?
Ergenekon operasyonunun son dalgasında eski Yargıtay Başsavcısı Sabih Kanadoğlu'nun evinin de aranması gündeme bomba gibi düştü. Evinde yapılan aramada bilgisayarlarına el konulan Kanadoğlu, gözaltına alınmadı. Ancak, yapılan aramada polisin ele geçirdiği en ilginç şey el konulan bilgisayarlar değildi.

Geçtiğimiz haftaya damagasını vuran Ergenekon operasyonunun son dalgası kapsamına giren en çarpıcı isim, kritik siyasi dönemeçlerde ortaya attığı hukuk iddialarıyla gündeme gelen eski Yargıtay Başsavcısı Sabih Kanadoğlu oldu. Evde yapılan arama sırasında çeşitli siyasetçilerin ve arkadaşlarının da giderek hazır bulunması tartışma yaratan Kanadoğlu'nun, polis, bilgisayarlarına el koydu. Ancak yapılan aramada ele geçen en ilginç şey, el konulan bilgisayarlar değildi. Türkiye'deki en üst hukuk makamlarından birinden emekli olan Kanadoğlu'nun evinde yapılan aramada ruhsatsız bir silah da bulundu.

Kaynak:
Bu haber toplam 996 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri