Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kapat TV'yi izleme bizi beyinsiz!

02.11.2009 11:47
Habertürk TV ekranlarında yayınlanan Teke Tek programında Fatih Altaylı, kendisini eleştiren seyirciye böyle seslendi
Teketek Özel'in bu haftaki konuğu, Atatürk'ün şıklığı ve giyimi üzerine araştırmalar yapmış ve kitap yazmış olan bir bilim adamı: Prof.Dr.Oktay Kadayıfçı'ydı.

İZLEME BİZİ, KAPAT TELEVİZYONU

Bir izleyicinin 'Daldan dala atlayarak Atatürk'le beyinleri yıkıyorsunuz' yorumu karşısında sinirlendiği görülen Altaylı oldukça gerildi. Yayında izleyiciye seslenen Altaylı, 'İzlemeyin efendim bizi. Biz burdan daldan dala atlayıp kimsenin beynini yıkamıyoruz. Lütfen sizden ricam kapatın televizyonu. İzlemeyin bizi. Ayrıca sizin beyniniz olduğuna da inanmıyorum.' sözleriyle izleyiciye sert tepki gösterdi.

GİYDİĞİ CEKET TEPKİ CEKTİ

Programda Atatürk'ün şıklığı konusu masaya yatırılırken, çok sayıda izleyici özellikle Altaylı'nın giydiği cekete yönelik eleştirilerini maille ulaştırdı. Öte yandan Altaylı'nın İsmet İnönü ve Atatürk'ün bir arada olduğu resimi yorumlarken İsmet İnönü'nün kıyafetini sert bir şekilde eleştirmesi yine izleyicilerin tepkisini çekti. Tepkiler üzerine geri adım atan Fatih Altaylı, programın ilerleyen bölümlerinde özür dilemek zorunda kaldı.

Bu haber toplam 1974 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri