Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kar Yağışları Geliyor

08.12.2009 10:46
Türkiye yeni bir soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına giriyor. 5 günlük hava durumu...

BÖLGELERİMİZDE HAVA DURUMU

MARMARA: Parçalı bulutlu, İstanbul'un Şile, Beykoz ve Sarıyer ilçeleri öğleden sonra bir ara sağanak yağışlı geçecek. Sabah saatlerinde yer yer sis görülecek.

EGE: Az bulutlu, öğleden sonra iç kesimleri parçalı bulutlu geçecek. Sabah saatlerinde iç kesimlerinde yer yer sis görülecek.

AKDENİZ: Batısı az bulutlu, doğusu öğleden sonra parçalı bulutlu geçecek.

İÇ ANADOLU: Parçalı bulutlu, kuzeydoğusu (Sivas, Yozgat, Kayseri) karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek. Sabah saatlerinde batısında (Eskişehir, Çankırı, Ankara ve Konya) yer yer sis görülecek.

BATI KARADENİZ: Parçalı çok bulutlu, kıyı kesimleri sabah saatlerinde yağmurlu geçecek. Bolu ve Düzce çevrelerinde sabah saatlerinde yer yer sis görülecek.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Çok bulutlu ve yağışlı geçecek. Yağışlar; yağmur ve sağanak, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile sabah saatlerinde Tokat çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, kuzey ve doğusu (Elazığ, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Şırnak, Hakkari, Van, Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır) yağışlı geçecek. Yağışlar; Iğdır ve Elazığ çevrelerinde yağmur, diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, doğusu (Diyarbakır, Batman, Siirt, Mardin) sabah saatlerinde yağmur ve sağanak yağışlı geçecek.

Bu haber toplam 1602 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri