Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Silahıyla Soyguncuyu Kovaladı

11.08.2009 16:23
Trabzon'da, başına kadın çorabı geçirerek bir evde silahlı yağma girişiminde bulunan faili meçhul kişi, evin hanımı tarafından silahla kovalandı.

Trabzon'un Sürmene ilçesinde başına kadın çorabı geçirerek bir evde silahlı yağma girişiminde bulunan faili meçhul kişi, evin hanımı tarafından silahla kovalandı.

Edinilen bilgiye göre, ilçenin Çamlıca mahallesinde meydana gelen olayda, Nuran Sancak adlı kişi Sürmene İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne başvurarak tanımadığı bir şahsın kapısını çaldığını ve kapıyı açtığında başında bayan çorabı, elinde kar eldiveni bulunan erkek şahsın kendisine silah doğrultarak içeri girdiğini söyledi.

Evde bulunan bin 400 Euro ve 120 TL parayı hırsızın aldığını sonrasında ise kendisinin harekete geçerek eşi İsmail Sancak'a ait ruhsatlı tabancayı alarak hırsıza doğrultmak suretiyle bin 200 Eruro'sını geri aldığını sonrasında ise şüphelinin evden kaçtığını belirtti.

Nuran Sancak, kendisine silah dayayarak parasını yağmalayan faili meçhul kişiden davacı ve şikayetçi olduğunu belirtirken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bu haber toplam 1370 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri