Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kardelen bebeklerini bıçaklıyor

17 Kasım 2008 / 09:28
Hamile annesi babası tarafından gözlerinin önünde bıçaklanarak öldürülen minik Kardelen yaşadığı şokun etkisinden çıkamadı.
Antalya'da 7 aylık hamile eşini öldüren Suat D'nin annesi Canan K., cinayete tanık olan 5 yaşındaki torununun psikolojisinin bozulduğunu belirterek, "Devamlı oyuncak bebeklerini bıçaklıyor" dedi.
Suat D'nin annesi Canan K., gelini Fatma D'nin oğlunu Antalya'da kahvehane işleten N.K. ile aldattığını iddia ederek, oğluyla gelini arasında bu yüzden sürekli tartışma yaşandığını öne sürdü.

Oğlunun kendisine, "Ben bu kadınla yaşayamam. Bunu da öldürürüm, arkada kalmasın diye kızımı da öldürürüm" dediğini iddia eden Canan K., olay sırasında ölen bebeğin N.K'ye ait olduğundan şüphelendikleri için DNA testi yapılmasını istediklerini ifade etti. Canan K., önceki akşam saatlerinde evde gelini ve oğlu arasında yine tartışma çıktığını, tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Suat D'nin Fatma D'yi bıçaklamaya başladığını anlattı.

ÖLDÜREN ŞÜPHE

Canan K., şöyle konuştu: "Suat torunumu da öldürmesin diye Kardelen'i alıp dışarıya kaçtım. Suat, Fatma'yı birçok yerinden bıçaklamış. Bebeğin başkasından olduğunu düşündüğü için kızı karnından da bıçaklamış. Oğlum cinayetten sonra bana, 'Anne namusumu temizledim, alnım ak, cezamı çekerim' dedi. Polisler geldi kendisini götürdü. Torunum Kardelen'i de büyük kızıma teslim ettik. Torunumun psikolojisi bozuldu, devamlı oyuncak bebeklerini bıçaklıyor."


Aile DNA testi istiyor

26 yaşındaki Suat D., kendisini aldattığından şüphelendiği 6.5 aylık hamile eşi 22 yaşındaki Fatma D.'yi sokak ortasında 4 yaşındaki kızı K.'nın önünde bıçaklayarak öldürmüştü. Fatma D.'nin karnındaki erkek bebek sezaryenle sağ kurtarılmış ancak sonra yaşamını yitirmişti. Suat D.'nin annesi öldürülen gelininin karnındaki bebeğin başkasından olduğu yönünde kuşkuları olduğunu ve DNA testi talebinde bulunduklarını söyledi.
Kaynak:
Bu haber toplam 1428 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri