Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu'dan skandal açıklama

10.08.2010 14:38
Kılıçdaroğlu’na kaset skandalı soruldu cevabı şaşkınlık yarattı. Evli bir vekilin yasak ilişkisini özel hayat siyasetin konusu değildir diye geçiştirdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi'ye ait olduğu iddiasıyla bazı internet sitelerinde yayınlanan görüntülerle ilgili ''Özel hayat siyasetin konusu değildir'' dedi.

Konya'ya gelen Kılıçdaroğlu, Rixos Otel'de sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

CHP lideri, basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, demokratik kitle örgütleriyle toplantı yaptıklarını söyledi.

Toplantıda hem CHP, hem ekonomiyle ilgili kendilerine sorular yöneltildiğini ifade eden Kılıçdaroğlu, ''Ekonomi konusundaki politikalarımızı anlattık. Sivil toplum örgütlerinin bu konuda bazı kaygıları vardı, bunları dile getirdiler. Biz de çözümlerimizi anlattık. Ekonomi, işsizlik, tarım ve taşeronlaşma konusunda parti olarak ne tür politikalar izlediğimizi anlattık'' dedi.

'ÖZEL HAYAT SİYASETİN KONUSU DEĞİL'

Kılıçdaroğlu, bir gazetecinin CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi'ye ait olduğu iddiasıyla bazı internet sitelerinde yayınlanan görüntülerle ilgili sorusu üzerine, ''Özel hayat siyasetin konusu değildir'' dedi.

Kılıçdaroğlu, bugün Çumra, Karapınar ve Ereğli ilçeleri ile Karaman'da ve Ayrancı ilçesinde partisince düzenlenecek mitinglerde konuşacak

Bu haber toplam 2234 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri