Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu vaat'te Uzan'ı aratmadı

04.07.2010 00:52
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan dikkat çekici vaatler: Trabzonspor şampiyoooon, CHP iktidar olacaaaak!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi inceleme ve temaslarda bulunmak üzere geldiği Trabzon'da, Trabzonspor'u şampiyon, CHP'yi de iktidar yapacaklarını söyledi.

Trabzon Havalimanı'nda bir grup partili tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan CHP lideri Kılıçdaroğlu, daha sonra Maçka ilçesine geçti.

İlçeye gelişinde kendisine parti otobüsünden inerek halkı selamlayan Kılıçdaroğlu Maçka Belediyesi'ni ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu, belediye başkanlığında kendisini bekleyen vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, Türkiye'nin her tarafında iş, aş, yoksulluk ve huzur sorunu olduğunu savundu.

Herkesin huzur içerisinde yaşamak istediğini belirten Kılıçdaroğlu, "Öyle bir Başbakan yarattılar ki, herkesle kavga eden bir Başbakan var. Biz herkesle dost olan ve kucaklaşan bir Başbakan modeli oluşturacağız. Trabzonspor'u şampiyon, CHP'yi de iktidar yapacağız." dedi.

Maçka Belediye Başkanı Ertuğrul Genç, Kılıçdaroğlu'na ziyaretin anısına bir plaket takdim etti.

Daha sonra geçtiği Akoluk beldesinde belediyeyi ziyaret eden Kılıçdaroğlu, burada kucağına aldığı bir partilinin Deniz isimli çocuğuna, sütlaç yedirmek istedi. Kılıçdaroğlu'nun "Deniz ye, ye" ısrarına rağmen çocuk sütlaçtan yemedi.

Daha sonra Trabzonspor Kulübü'ne geçen Kılıçdaroğlu, Kulüp Başkanı Sadri Şener ve yönetim kurulu üyelerince karşılandı.

Trabzonspor'un Türkiye'de futbolda devrim yapmış olan kulüplerden olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, yeni sezonda şampiyonluk beklediklerini söyledi.

Ziyarette Kılıçdaroğlu'na Kulüp Başkanı Şener, plaket ve isminin yazılı olduğu Trabzonspor forması kaşkol ile kulüp üye kartı verdi. Klıçdaroğlu, ziyaretlerin ardından Trabzon Atatürk Alanı'nda halka hitap edecek

Bu haber toplam 1252 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri