Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Koç'un Aygün'ü Ziyaretinin Amacı Ne?

18 Temmuz 2008 / 08:47
KOÇ Grubu, Ergenekon Operasyonu'nda konumunu belirledi ve açıkça ortaya koydu
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Ergenekon operasyonu kapsamında tutuklanan ve daha sonra serbest bırakılan Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün'e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Koç, holdingin Ankara'daki yöneticileriyle birlikte dün ATO Başkanı Aygün'ü ziyaret etti. Ziyarette Koç ve beraberindekiler Aygün'e geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Normalde bir zanlıya geçmiş olsun ziyaretinde bulunulmaz ancak aynı zamanda TÜSİAD'ta da önemli bir görevde bulunan Mustafa Koç'un bu ziyareti, durduğu tarafı ortaya çıkardı.

Söz konusu ziyaret, Patronlar Kulübü TÜSİAD'ın ve Türkiye'nin para devi KOÇ Grubu'nun Ergenekon Operasyonu'nda nerede durduklarını da böylece ortaya çıkarmış oldu.

Ziyaretin ardından ATO Başkanı Aygün'ün Mustafa Koç'u kapıya kadar uğurlaması ve "abi" diye hitap etmesi dikkat çekti.

KOÇ'UN GELECEĞİNDEN GAZETECİLER GİZLİCE HABERDAR EDİLDİ

Üstelik Mustafa Koç'un ATO'ya geleceği medyaya elaltından duyuruldu. Aygün'ün resmi programında olmayan bu ziyaret, sanki sessiz sedasız yapılıyor görünümündeydi ancak büyük televizyon kanallarına el altından bilgi verildi. Böylece Koç'un, Sinan Aygün'ü ziyaret ettiği kamuoyuna bildirilmiş oldu.

Kaynak:
Bu haber toplam 818 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri