Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Konuşursam Sokağa Çıkamazlar

17 Temmuz 2008 / 15:03
Milli futbolcu Hakan Şükür'den Adnan Polat ve Sezgin'e çıkan asılsız haberlerden dolayı tepki: " Konuşursam sokağa çıkamazlar..."

Galatasaray'da sözleşmesinin sona ermesinin ardından, futbol kariyeriyle ilgili nasıl bir karar vereceği merakla beklenen Hakan Şükür, hakkında çıkan asılsız haberlere tepki gösterdi.

Hakan Şükür, yapığı açıklamada, özellikle Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ile Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin için söylediği iddia edilen, ''Konuşursam sokağa çıkamazlar'' sözünü tekzip ederek, ''Benim böyle bir açıklamam yok. Bu, tamamen benimle kulübün arasını bozmak isteyen insanların uydurması'' dedi.

Kendi ağzından kaleme alınmış olan bu kelimeleri kesinlikle kullanmadığını aktaran tecrübeli futbolcu, ''Kamuoyunun bilmesini istiyorum ki, bu konu ve bunun gibi hakkımda çıkan spekülasyonlarla ilgili kimseye bir açıklamam olmadı. Sadece Başbakanlık binası çıkışında medya mensuplarına yaptığım bir açıklama var. Bu tip şeylerin ortaya atılmasını üzüntüyle karşılıyorum. Benim böyle bir beyanım yok'' diye konuştu.

Hakan Şükür, futbol hayatıyla ilgili net kararını verdiği anda, bunu tüm medyanın önünde bir basın toplantısıyla duyuracağını anlatarak, ''Bugüne kadar beraber çalıştığım medya mensuplarına olan saygım bunu gerektirir'' ifadelerini kullandı.
Kaynak:
Bu haber toplam 836 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri