Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

NTV Krokiye Ulaştı

24.12.2009 20:11
Arınç'a suikast planlamaktan gözaltına alınan özel hapçilerde ele geçirilen krokiye NTV ulaştı. Yutulmaya çalışılan kağıtta ve diğer kağıtta bakın neler var...

NTV, Arınç'a suikast iddiasıyla ilgili soruşturmanın ayrıntılarına ulaştı. Yutmaya çalışılan kağıtta Arınç'ın evinin ismi yer alıyor. Diğer kağıtta ise üç bakanın oturduğu yerin bilgileri var.

NTV, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a suikast iddiasıyla ilgili soruşturmanın ayrıntılarına ulaştı.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nda görevli özel yetkili Savcı Mustafa Bilgili’nin soruşturması sürüyor.

Bir albay ve yarbayın evinde yapılan aramalarda fihristlere el konuldu. Aynı zamanda evlerinde bulunan hard diskler de yedeklendi.

En çok merak edilen askerin bulunduğu araçtan çıkan evraklardı. Araçtan iki ayrı kağıt çıktı. Bunlardan bir tanesi yakalanacaklarını anladıkları zaman ağızlarına atarak imha etmeye çalıştıkları dedikleri kağıt parçası. Askerlerin elinde bulunan kağıtta Bülent Arınç’ın oturduğu evin ve binanın isminin yazdığı öğrenildi.
ÜÇ BAKANIN ADRESİ

Diğer kağıtta ise üç bakanın oturduğu bir güzergah olan Cevizlidere Caddesi. Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Devlet Bakanı Hayati Yazıcı ve Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir’in ikametgahlarının bulunduğu caddenin krokisinin bu caddeye nasıl ulaşılacağına ilişkin bir kroki çıktığı soruşturmaya konuldu.

Bu haber toplam 1274 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri