Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kudüs TV yayına başladı

08 Ocak 2009 / 20:01
Kudüs TV yayın Yönetmeni Muhammed İkbal Köseoğlu, Kudüs TV'nin yayınına başlaması dolayısıyla yaptığı açıklamada...
Kudüs TV yayın Yönetmeni Muhammed İkbal Köseoğlu, Kudüs TV'nin yayınına başlaması dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Siyonist İsrail güçlerinin Gazze'ye yönelik başlattığı yoğun hava ve kara saldırısı dolayısıyla, planlanan zamandan önce yayınına başlama durumunda kalan Kudüs TV zaman içinde yenilikleriyle birlikte yayınını sürdürecektir. Biz öncelikli olarak Siyonist rejim güçlerinin Gazze'ye yönelik sürdürdüğü soykırım katliamlarına ülkemizde gösterilen tepkileri yayınlıyoruz. İstanbul dışındaki eylemler ile İslam dünyasının diğer bölgelerinde düzenlenen protesto eylemlerini de yayınlayacağız." dedi.

Köseoğlu Kudüs TV ile ilgili açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Kudüs TV İslam coğrafyasındaki sosyal, siyasal, kültürel gelişmelerin yanısıra, işgale, zulüm ve zorbalığa karşı verilen özgürlük ve kurtuluş mücadelelerini de mümkün olduğunca Kudüs TV izleyicilerine yansıtmaya çalışacaktır. İnternet üzerinden başlattığımız bu televizyon yayını ülkemizde bir ilki ifade ediyor. Hem bu alanda bir ilk olması, hem de Kudüs ismi ile yayın yapması dolayısıyla izleyici kardeşlerimizden ilgi ve desteklerini de beklediğimizi belirtmek istiyorum."

Köseoğlu ayrıca İstanbul dışında düzenlenen Gazze eylemleri ve mitinglerinin çekimlerinin Kudüs TV'ye gönderilmesi durumunda yayınlanacağını da belirtti.

Kudüs TV'ye yayın hayatında başarılar diliyoruz. 

www.kudustv.com
Kaynak:
Bu haber toplam 3106 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri