Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kurtlar Vadisi 6 hafta ekranda yok

06 Aralık 2008 / 08:25
Show TV yönetimi, Pana Film'in yaptığı ve reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile Eşref Saati dizisi ekrana veda ediyor
İki dizinin de yayından kaldırılmasının sebebinin ekonomik kriz olduğu iddia edilirken Show TV'nin Pana Film'e uzun süredir ödeme yapmadığı ileri sürüldü. En az 6 hafta yayınlanmayacak olan dizilerle ilgili sorunun, iki şirket arasındaki anlaşmazlık olduğu iddia edildi.
'OCAK AYINA KADAR SHOW TVDEYİZ' DEMİŞTİ

Show TV ve Pana Film konu ile ilgili net bir açıklama yapmaktan kaçınırken kararın alınmasında, Pana Film'in geciken ödemelerinin yattığı söyleniyor. Benzer olaylar ekonomik krizin yeni başladığı dönemde de yaşanmıştı. Show TV, Pana Film'den bölüm başına 750 bin YTL'yi bulan ödemeden indirim yapılmasını istemiş, Pana Film'in geri adım atmaması üzerine ise 'Kurtlar Vadisi Pusu' tekrar bölümüyle ekrana gelmişti. 20 Kasım'da Kanaltürk'te ekrana gelen Medyatik programına Kurtlar Vadisi Pusu senaristleri Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan ile dizinin oyuncuları Necati Şaşmaz ve Mustafa Üstündağ konuk olmuş iddialarla ilgili soruları yanıtlamıştı. Özdener, dizinin ATV ya da Kanaltürk'e geçeceği dedikodularıyla ilgili olarak "Ocak ayına kadar Show tv'deyiz" şeklinde açıklama yapmıştı.

Bu haber toplam 1400 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri