Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kurtlar Vadisi Kanaltürk'e mi geçiyor

20 Kasım 2008 / 17:27
Türkiye'nin en çok izlenen ve tartışılan dizisinin ekibi Kanaltürk'e konuk oldu. Polat ve Muro'nun da katıldığı programda senaristler iddiaları cevapladı.
Kanaltürk’te Yüksel Aytuğ ile Doğa Rutkay’ın birlikte sundukları Kanaltürk’te ekrana gelen Medyatik programının ilk canlı yayınına Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin senaristleri Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan ile oyuncuları Necati Şaşmaz ve Mustafa Üstündağ katıldı.

Programda dizinin karakterlerinde Polat Alemdar ve Muro ilk kez bir canlı yayında karşı karşıya geldiği programda Yüksel Aytuğ, son günlerde dizinin başka bir kanala geçeceği tartışmaları konusunda dizinin senaristlerinden Bahadır Özdener’e iddiaların doğruluğunu sordu.

Bahadır Özdener, dizinin ilk başladığı bölümden itibaren bu tür soruların sık gündeme geldiğini belirterken, 'Bu dizi parayla satın alınamaz. Bizim Show TV ile ilgili özel bir hukukumuz var. Ocak ayına kadar Show TV'deyiz diye açıklama yaptık. Son günlerde de Kanaltürk'e geçeceğimiz söylendi. Ancak bu türk konular şuan gündemimizde değil' derken kesin birşey söylemekten kaçınması muhtemelen dizinin başka bir kanala geçeceği şeklinde yorumlandı.


haber 7

Kaynak:
Bu haber toplam 1474 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri