Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vadi'nin Ştandart Kazım'ı konuştu

21.11.2009 14:57
Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin Kazım'ı Kazım Carman, memleketi Kahramanmaraş'ta satırla dondurma kesti. Carman, diziyi daha önce hiç izlemediğini söyledi.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin Kazım'ı Kazım Carman, memleketi Kahramanmaraş'ta satırla dondurma kesti. Carman, diziyi daha önce hiç izlemediğini söyledi.

 

Havaalanında hayranları tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Carman, konvoy eşliğinde şehir turu yaparak Kahramanmaraşlıları selamladı. Daha sonra Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarları Odalar Birlik Başkanlığı'nda (KMESOB) basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Carman, Kahramanmaraş'a ilk defa geldiğini ve çok heyecanlı olduğunu söyledi. 36 yıl sonra ilk defa memleketine gelen Carman, dizide rol almaya başlamadan önce Kurtlar Vadisi dizisini bilmediğini ifade etti.

 

Kurtlar Vadisi için 5 yıl önce teklif geldiğini anlatan Carman, "Ben o zaman Avrupa'da hem spor dalında, hem de sinemayla uğraştığım için Uzakdoğu sporları yani aksiyon uzmanı olduğum için dizide rol almam teklif edildi. 'Buyurun gelin oynayın' dediler. O zaman nasip olmadı. Daha sonra Kurtlar Vadisi Irak filminin galasında Mehmet Canpolat'la görüştük. 'Buyurun gelin Kurtlar Vadisi'nde sizi oynatmak istiyoruz' dedi. Ben de 'Kurtlar Vadisi nedir?" dedim. 'Kurtlar Vadisi nedir olur mu? '80 milyon insan Perşembe günü kilitleniyor' dedi. Ama gerçekten daha önce hiç izlemedim." dedi.

 

Dizide Memati ile arasının açılması ile ilgili de konuşan Carman, "Kurtlar vadisinin bir sistemi var. Tüyo olarak biz de bilmiyoruz. Senaryo sayfa sayfa çıkıyor, direk sete geliyor. Yalnız şunu söyleyebilirim Memati Bey'le birbirimize daha fazla kaynaşmamız oluyor. Güzel diyalogumuz oluyor. İlerleyen bölümlerde sanırım bu bizim tahminimiz ama Memati'yi bir pozisyonda kurtaracağım ve kendimi öyle affettireceğim." diye konuştu. Carman, daha sonra Kahramanmaraş'ın meşhur dondurmasını satırla kesti. Dondurma ustaları Carman'ın boyunu da dondurmayla ölçtü.

 

Trabzon Caddesi üzerinde bulunan MADO Dondurma Cafe önünde gerçekleştirilen dondurma şovuna Kurtlar Vadisi hayranları da yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlar, cep telefonlarıyla Carman'ı görüntüleyip, imza almaya çalıştı. Hayranları Carman'ın satırla dondurma kestiği esnada, "İskender'i de böyle kesecek miyiz?" diyerek espri yaptı.

 
Bu haber toplam 7004 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri