Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kurtlar Vadi'sinde ipin ucu kaçıyor

09.10.2009 07:40
Kurtlar Vadisi'nde İskender'in otomobil plakasını görenler şaşırdı. O aracın plakasında Erdoğan'ın kısaltması var.
Kurtlar Vadisi ekibine bir şeyler oldu! Star transferinin ardından, senaryoda büyük değişikliğe giden ekip, Ergenekon'a benzer bir yapılanmanın içerisine girdi. İskender'in bindiği aracın plakası ise bir hayla ilginç!

Vadi, Star'a geçti; dizinin senaryosunda çok büyük değişiklikler yaşandı. Dizi ekibi işe dizinin popüler yüzlerinden kurtulmayla başladı. Muro ve ekibini tamamen ordadan kaldıran senaryo ekibi, ikinci iş olarak ta AK Parti'li Eski Bakan Kürşat Tüzmen'in dizide istihbaratçı kardeşi Alper'e göz dikti. Polat Alemdar, askeri konulurda araştırma yapan profesörü korumak için Alper'i (Tarkan Tüzmen) Cevat'a kurban verdi.

POLAT'IN EKİBİ ZORDA

Yapılan saldırılarla köşeye sıkışan Polat, soluğu Başbakan'ın yanında aldı. Başbakan'ın özel ricasına rağmen Memati ve ekibi, Polat'ın da ısrarlarına rağmen polise yakalandı. Transferleri sırasında olası saldırılara karşı harekete geçen Polat, Cevat'ın saldırısına önceden farketti ve ekibine yönelik saldırıyı zor da olsa önlemeyi başardı.

POLAT VE İSKENDEN BÜYÜK PATRONUN PEŞİNDE

Türkiye'yi yöneten dış güçlerin Türkiye uzantısındaki ismi öğrenebilmek amacıyla profesörün yakalanmasına gözyuman İskender, Cevat'ın Şile yolundaki tesislerini kuşattı. İskender'i burada bekleyen isim ise yine Polat oldu. Polat'ın silahıyla burun buran gelen İskender, hiçbir yorum yapmadı.

Bu haber toplam 2152 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri