Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kurtlar Vadisi Pusu'ya rakip çıktı

16.07.2010 12:18
İşte Show TV'nin perşembe akşamları yayınlamayı düşündüğü o dizi...

Ali Eyüboğlu, MİLLİYET Cadde'den yazdı...

‘Pavloviç’ Erdal’ın ‘Kurtlar’la dansı!

Ekrana veda eden ‘Elveda Rumeli’nin ‘Sütçü Ramiz’i Erdal Özyağcılar’ın yeni projesinin adı, yönetmeni, senaristi, hatta oyuncu kadrosu bile belli değil, ama yayıncı kuruluşu, hatta yayın günü bile belli oldu. Rus yazar Dostoyevski’nin ünlü romanı ‘Karamazov Kardeşler’den uyarlayıp, şimdilik ‘Kapı Kulları’ adlı dizinin yapımcısı Medyapım, Show TV ile prensipte anlaştı.

Taraflar henüz sözleşme imzalamadı, ama dizinin hangi gün yayınlanacağı bile planlandı.

Show TV, Erdal Özyağcılar’ın ‘Karamazov Kardeşler’in babası ‘Fyodor Pavloviç Karamazov’u canlandıracağı diziyi, perşembe günleri ATV’nin yeni transferi ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun karşısında yayınlayacak.

Dizinin kanalı ve yayın günü şimdiden belli, ama yönetmeni, senaristi ve oyuncu kadrosu henüz kesinleşmedi. Ancak çekimlerin 20 Ağustos’ta Kaz Dağları’nda başlayacağı kesin.

Çekimlerin Kaz Dağları’nda yapılacak olmasının nedeni ise Özyağcılar’ın canlandıracağı karakterin özelliği. Zira Özyağcılar’ın oynayacağı ‘Pavloviç Karamazov’, ailesi tarafından terk edildiği dağın güç koşullarında sert, kaba ve acımasız bir baba. ‘Karamazov Ailesi’nin ‘Polat Alemdar’ ve arkadaşları karşısında tutunup tutunamayacağını şimdiden merak etmeye başladım.

Geride bıraktığımız sezon ‘Aşk-ı Memnu’nun ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ya yaptığını, bakalım ‘Pavloviç Karamazov ve oğulları’ yapabilecek mi?

Bu haber toplam 1436 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri