Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kurtlar Vadisi'nde müthiş başlangıç

06 Ekim 2008 / 10:43
Kurtlar Vadisi yeni sezona müthiş bir başlangıç yapacak. Polat Alemdar, avcı iken av konumuna düşecek... İşte fragman;
Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin fragmanı Show TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Perşembe akşamı saat 20.00'de ekrana gelecek olan dizinin yeni sezondaki ilk bölümü nefesleri kesecek.

Geçen sezon Polat Alemdar'ın ailesi ile yemek yediği sırada İskender Büyük, evi basmış ve kapıda duran Güllü, Nevzat ile Pürmüz kurşunlara hedef olmuştu. İskender'in adamları ise eve benzin dökerek ateşe vermişti.

Fragmandaki görüntülere göre Polat Alemdar bir yolunu bulup ateş topuna dönen evden çıkacak. Deli Hikmet ile eşinin durumu ise belirsiz. Kapı önünde vurulanlardan Güllü, Nevzat ile Pürmüz'ün akıbetleri de belli değil. Memati hastanede 3 ceseti teşhis ediyor, ancak kim oldukları Perşembe akşamı öğrenilebilecek.

Memati ile Muro polisin kıskacında... Muro, saklandığı evde polis tarafından abluka altına alınacak, acaba kaçmanın bir yolunu bulacak mı?

Polat Alemdar ise zorda... Bir önceki sezonda avcı olup İskender Büyük'ü operasyonla alan Polat Alemdar, bu sefer İskender'in adamlarınca yakalanacak.

Final sahnesi ise oldukça çarpıcı... Polat Alemdar'ın yüzünü hafifçe tokatlayan İskender Büyük, yediği kafayla yere yığılacak...

Kurtlar Vadisi Pusu fanatiklerini Perşembe akşamı saat 20.00'de müthiş bir başlangıç bekliyor. İşte yeni bölümün fragmanı:Fragman için TIKLAYIN
Kaynak:
Bu haber toplam 2062 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri