Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kurtlar'ın Filistin filmini MOSSAD yakmış!

24.08.2010 11:14
Çok mu komplo teorisi kokuyor... Valla bizim değil, Sabah'ın yazarının iddiası bu...

Kurtlar Vadisi Filistin filminin negatiflerinin laboratuvar işlemleri sırasında yandığı ortaya çıkmıştı. Pana Film de dün bir açıklama yaparak olayı doğrulamış ve "bir kaza söz konusudur" demişti...

Peki filmin negatifleri nasıl yandı?

İşte bu konuda kendi deyimi ile kahvehane muhabbetlerini aratmayacak senaryo Sabah'ın yazarı Mevlüt Tezel'den geldi... Yazısına 'Kurtlar vadisi Filistin'i mossad mı yaktı? başlığını atıp bakın ne inciler döktürdü;

(...) "MOSSAD'ın hiç işi gücü yok, Kurtlar Vadisi ekibiyle mi uğraşacak?' dediğinizi duyar gibiyim... Evet, haklısınız ama MOSSAD'dan korkulur arkadaş! Onların ne yapacağı belli olmaz. PANA filmin'koltuk krizi've Mavi Marmara saldırılarından sonra İsrail'e olan tepkisi ve bu filmin, İsrail'i zor duruma düşüreceği ortada... Yani MOSSAD'ın bu filmi sabote etmesi için nedenleri var.

Laboratuvarda yanan negatif filmlerin sorumlusunun ortaya çıkmaması da kafaları karıştırıyor. Filmin en önemli aksiyon sahneleri yanmış, Tarsus'taki set baştan kurulacak. Ama filmin, laboratuvar işlemlerinin gerçekleştirildiği stüdyo olan Sinefekt, hatayla ilgili olarak kimyasalları sağlayan Kodak'ı suçluyor.

NEGATİFLERİ KİM YAKTI?

Kodak'ın ise 'Olayın bizimle ilgisi yok' dediği iddia ediliyor. Eee! Negatifleri kim yaktı o zaman? PANA Film yetkililerinin bu konuda hiçbir açıklama yapmayacaklarını belirtmeleri ise daha da ilginç. Özetle kafaları karıştıran birçok soru var. Kesin olan ise bu filmin çok ama çok konuşulacağı... Bir de bu filmin vizyona girmesine yakın İsrail'den alacağı tepkileri düşünün! Görüyorsunuz proje kendi başına PR'ını yapıyor, hiç tanıtıma gerek yok!"
 

Bu haber toplam 2044 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri