Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kurtulmuş AK Parti'ye mi geçiyor?

20.07.2010 13:27
SP genel başkanı Kurtulmuş'un partisinden istifa ederek AK Parti'ye geçeceği kulislerde konuşulurken Taha Akyol'un Davutoğlu'nun kızının düğünündeki izlenimleri bu iddiları güçlendiriyor

Çalkantılı günler geçiren SP'de genel başkan Kurtulmuş'un adı AK Parti için geçiyor. Ankara bu olasılığı konuşurken Milliyet yazar Taha Akyol, Bakan Ahmet Davutoğlu'nun kızının düğünündeki Numan Kurtulmuş kuşatmasını yazdı.

Önceki gün dünya evine giren Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun kızının düğününe katılan Milliyet yazarı Taha Akyol ilginç notlar aktırdı.

Akyol, Erbakan Hoca vesayetine başkaldırdığı için olaylı geçen kongre sonrasında tasfiye edilmesi için hareket başlatılan Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'a düğün töreninde gösterilen ilgiyi de yazdı.

"Düğünde Kurtulmuş'a AK Parti ilgisi" başlıklı yazısında Taha Akyol şunları kaydetti: 

"Düğünde SP lideri Numan Kurtulmuş ve eşi Sevgi Kurtulmuş’la da masamızın önünden geçerken karşılaştık. Şahsiyetli duruşundan dolayı kendisini kutladım. Sevgi Kurtulmuş iktisat doçenti iken 28 Şubat’ta üniversiteden atılmış bir bilim kadınıdır. Sohbet ettik. Numan Bey her zamanki gibi hem şahsiyetli hem mütevazı...

Erbakan’ın çocuklarının laflarını sordum, o konuda konuşmuyor, o düzeye inmek istemiyor. Başarılar diledim... Kurtulmuş’a Cumhurbaşkanı Gül de ilgi gösterdi. Düğün kalabalığında Numan Kurtulmuş’a çok belirgin bir sempati var, birçok kimse yanına gitti, kucakladı, sohbet etti."

Bu haber toplam 1448 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri