Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tüm liglerde Sonuçlar Puan Durumu

25.04.2010 18:05
1. Lig'de 32. hafta maçları ikisi dışında tamamlandı. 2. ve 3. Liglerde Yükselme ve Klasman Gruplarına haftanın maçlarıyla devam edildi. Günün sonuçları ve karşılaşmalar sonrası oluşan son puan durumu:

 

1. LİG

Ligde yarın Bucaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ve Adanaspor-Kartalspor karşılaşmaları oynanacak. Bu iki maç, ligde ikinci sırayı alacak ekiplerin belirlenmesi açısından önem taşıyor.

Bank Asya 1. Lig'de bugünün sonuçları ve puan durumu şöyle:

-SONUÇLAR-

Giresunspor-Dardanelspor.............................( 3 - 1 )

Mersin İdmanyurdu-Çaykur Rizespor.............( 0 - 0 )

Altay-Kayseri Erciyesspor..............................( 1 - 0 )

Hacettepe-Kardemir Karabükspor.................( 2 - 4 )

Samsunspor-Konyaspor................................( 0 - 0 )

Kocaelispor-Karşıyaka...................................( 1 - 2 )

-PUAN DURUMU-

TAKIMLAR                         O   G   B   M   A   Y  AV   P

1.K. D.Ç. KARABÜKSPOR 32  22   8   2  71  24  47  74

2.BUCASPOR                    31  18   5   8  65  40  25  59

3.ADANASPOR                  31  15  10   6  36  28   8  55

4.KARŞIYAKA                   32  16   5  11  44  34  10  53

5.ALTAY                            32  15   8   9  41  35   6  53

6.KONYASPOR                    32  14  10   8  39  32   7  52

7.GİRESUNSPOR                 32  14   6  12  45  38   7  48

8.BOLUSPOR                      31  12   7  12  45  43   2  43

9.KARTALSPOR                    31  11   8  12  28  34  -6  41

10.ORDUSPOR                    31  10  10  11  27  27   0  40

11.GAZİANTEP B.Ş. BLD.      31  11   7  13  30  33  -3  40

12.SAMSUNSPOR                 32  11   5  16  45  44   1  38

13.KAYSERİ ERCİYESSPOR   32   9  11  12  39  49 -10  38

14.MERSİN İDMANYURDU     32  10   7  15  32  43 -11  37

15.ÇAYKUR RİZESPOR          32   9   9  14  34  52 -18  36

16.HACETTEPE                    32   9   7  16  36  49 -13  34

17.DARDANELSPOR           32   9   5  18  35  49 -14  32

18.KOCAELİSPOR              32   2   8  22  22  60 -38  14

-TFF 2. VE 3. LİGLERDE, YÜKSELME VE KLASMAN GRUPLARINA HAFTANIN MAÇLARIYLA DEVAM EDİLDİ

TFF 2. ve 3. Liglerde Yükselme ve Klasman Gruplarına haftanın maçlarıyla devam edildi.

Liglerde alınan sonuçlar şöyle:

-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-

Çorumspor-Akhisar Belediye Gençlik ve Spor...........( 1 - 0 )

İskenderun Demirçelikspor-Türk Telekomspor...........( 3 - 0 )

Güngören Belediyespor-Şanlıurfaspor......................( 4 - 1 )

-TFF 2. LİG 1. KLASMAN GRUBU-

Zeytinburnuspor-Gebzespor...................................( 0 - 2 )

Yalovaspor-Beykoz 1908.........................................( 3 - 1 )

Sakaryaspor-Körfez Belediyespor............................( 0 - 0 )

Pendikspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor...........................( 2 - 3 )

-2. KLASMAN GRUBU-

Eyüpspor-Denizlispor...............................................( 1 - 0 )

Alanyaspor-İstanbulspor..........................................( 4 - 4 )

Konya Şekerspor-Turgutluspor................................( 5 - 1 )

Tepecikspor-Sarıyer................................................( 1 - 0 )

-3. KLASMAN GRUBU-

Karsspor-Ofspor.....................................................( 0 - 0 )

Pursaklarspor-BUGSAŞ Spor...................................( 1 - 4 )

Kırşehirspor-Çankırı Belediyespor..........................( 2 - 1 )

-4. KLASMAN GRUBU-

Adıyamanspor-Kahramanmaraşspor.......................( 3 - 0 )

Diyarbakır B.Ş. B. DİSKİ Spor-Adana Demirspor.....( 1 - 1 )

Malatyaspor-Tarsus İdmanyurdu............................( 0 - 2 )

Elazığspor-Belediye Vanspor.................................( 2 - 2 )

-TFF 3. LİG YÜKSELME GRUBU-

Balıkesirspor-Araklıspor........................................( 1 - 0 )

Darıca Gençlerbirliği-Kırıkhanspor..........................( 1 - 1 )

Pazarspor-Keçiören Sportif....................................( 0 - 0 )

Siirtspor-Torbalıspor..............................................( 2 - 1 )

Bandırmaspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor..........( 1 - 1 )

-TFF 3. LİG 1. KLASMAN GRUBU-

Alibeyköy-Gaziosmanpaşa.....................................( 2 - 0 )

Lüleburgazspor-Bursa Nilüferspor..........................( 3 - 1 )

Oyak Renault-İnegölspor........................................( 0 - 0 )

Çerkezköy Belediyespor-Küçükköyspor..................( 0 - 2 )

-2. KLASMAN GRUBU-

Altınordu-Muğlaspor..............................................( 2 - 0 )

Nazilli Belediyespor-Tekirova Belediyespor...........( 1 - 0 )

Menemen Belediyespor-İzmirspor........................( 4 - 3 )

-3. KLASMAN GRUBU-

Maltepespor-Keçiörengücü..................................( 1 - 3 )

Kırıkkalespor-Orhangazispor................................( 2 - 1 )

Gölcükspor-Beylerbeyi..........................................( 1 - 1 )

Düzcespor-İstanbul Kartal Belediyespor...............( 1 - 2 )

-4. KLASMAN GRUBU-

Kastamonuspor-Sürmenespor..............................( 2 - 2 )

Bafra Belediyespor-Bulancakspor.........................( 6 - 0 )

Gümüşhanespor-Yalıspor.......................................( 0 - 0 )

Yimpaş Yozgatspor-Ünyespor...............................( 1 - 1 )

-5. KLASMAN GRUBU-

72Batman Spor-Hatayspor....................................( 2 - 5 )

Şanlıurfa Belediyespor-Belediye Bingölspor...........( 2 - 0 )

Bu haber toplam 1664 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri