Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türkiye liglerinde TOPLU SONUÇLAR

13.12.2009 18:08
Futbol liglerine bugün yapılan maçlarla devam edildi. Liglerde alınan sonuçlar şöyle

TURKCELL SÜPER LİG-

Gençlerbirliği-Gaziantepspor................................( 1 - 1 )
İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kayserispor................( 1 - 2 )
Diyarbakırspor-Kasımpaşa....................................( 2 - 2 )
Sivasspor-Eskişehirspor.....................................( 2 - 1 )

-BANK ASYA 1. LİG-

Bucaspor-Çaykur Rizespor....................................( 6 - 1 )
Kocaelispor-Mersin İdmanyurdu...............................( 1 - 0 )
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kayseri Erciyesspor.......( 3 - 0 )
Altay-Dardanelspor..........................................( 3 - 2 )
Samsunspor-Kartalspor.......................................( 2 - 0 )
Giresunspor-Konyaspor.......................................( 3 - 2 )
Hacettepe-Karşıyaka.........................................( 4 - 1 )

-TFF 2. LİG 1. GRUP-

TKİ Tavşanlı Linyitspor-Bozüyükspor.........................( 1 - 0 )
Yalovaspor-Beykoz 1908......................................( 3 - 0 )
Gebzespor-Pendikspor........................................( 1 - 2 )
Zeytinburnuspor-Sakaryaspor.................................( 2 - 1 )
Güngören Belediyespor-Türk Telekomspor......................( 3 - 1 )

-2. GRUP-

Alanyaspor-Denizli Belediyespor.............................( 2 - 1 )
Turgutluspor-Eyüpspor.......................................( 1 - 0 )
Fethiyespor-Sarıyer.........................................( 1 - 2 )
Tepecikspor-Akhisar Belediye Gençlik ve Spor................( 2 - 3 )
İstanbulspor-Konya Şekerspor................................( 2 - 2 )

-3. GRUP-

Ofspor-Tokatspor............................................( 0 - 1 )
Akçaabat Sebatspor-Etimesgut Şekerspor......................( 2 - 1 )
Erzurumspor-Çankırı Belediyespor............................( 1 - 1 )
Karsspor-Çorumspor..........................................( 1 - 0 )
BUGSAŞ Spor-Trabzon Karadenizspor...........................( 2 - 1 )
Kırşehirsporspor-Pursaklarspor..............................( 1 - 1 )

-4. GRUP-

Adana Demirspor-Tarsus İdmanyurdu...........................( 2 - 2 )
Şanlıurfaspor-İskenderun Demir Çelikspor....................( 3 - 1 )
Adıyamanspor-Elazığspor.....................................( 0 - 0 )
Belediye Vanspor-Mardinspor.................................( 0 - 3 )

TFF 3. LİG 1. GRUP-

Bursa Nilüferspor-Çerkezköy Belediyespor....................( 2 - 0 )
Balıkesirspor-Gaziosmanpaşaspor.............................( 0 - 0 )
İnegölspor-Bayrampaşaspor...................................( 2 - 2 )
Alibeyköyspor-Lüleburgazspor................................( 0 - 0 )

-2. GRUP-

Keçiören-Torbalıspor........................................( 1 - 0 )
Altınordu-Nazilli Belediyespor..............................( 3 - 1 )
Muğlaspor-Afyonkarahisarspor................................( 0 - 1 )
Tekirova Belediyespor-İzmirspor.............................( 3 - 3 )

-3. GRUP-

Kartal Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği...................( 0 - 3 )
Orhangazispor-Beylerbeyi....................................( 0 - 0 )
Kırıkkalespor-İstanbul Maltepespor..........................( 2 - 0 )
Anadolu Üsküdar 1908-Gölcükspor.............................( 0 - 1 )

-4. GRUP-

Yalıspor-Bafra Belediyespor.................................( 3 - 2 )
Arsinspor-Ünyespor..........................................( 0 - 1 )
Kastamonuspor-Bulancakspor..................................( 5 - 1 )
Pazarspor-Yimpaş Yozgatspor.................................( 1 - 1 )
Gümüşhanespor-Araklıspor....................................( 1 - 2 )

-5. GRUP-

Siirtspor-Belediye Bingölspor...............................( 2 - 1 )
72Batman Spor-Kırıkhanspor..................................( 0 - 1 )
Hatayspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor.................( 2 - 1 )
Malatya Belediyespor-Batman Petrolspor......................( 0 - 0 )


 

Bu haber toplam 1446 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri