Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türkiye liglerinde toplu sonuçlar

14.02.2010 17:34
Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. ve 3. Lig Yükselme Grupları ile TFF 2. ve 3. Lig Klasman Grupları'na haftanın maçlarıyla devam edildi.

iglerde alınan sonuçlar şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Antalyaspor-Eskişehirspor...........................( 1 - 2 )

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Ankaragücü.........( 1 - 1 )

Gençlerbirliği-Kasımpaşa............................( 0 - 2 )

Denizlispor-Kayserispor.............................( 1 - 0 )

BANK ASYA 1. LİG

Kocaelispor-Samsunspor..............................( 0 - 4 )

Hacettepe-Adanaspor.................................( 1 - 1 )

Kardemir Karabükspor-Kayseri Erciyesspor............( 4 - 2 )

Kartalspor-Konyaspor................................( 0 - 0 )

Orduspor-Dardanelspor...............................( 1 - 0 )

Boluspor-Bucaspor...................................( 4 - 1 )

Karşıyaka-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor.........( 1 - 2 )

TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU

Şanlıurfaspor-Çorumspor.............................( 2 - 1 )

Tokatspor-Etimesgut Şekerspor.......................( 2 - 0 )

İskenderun Demirçelikspor-Güngören Belediyespor.....( 1 - 2 )

Türk Telekomspor-Göztepe............................( 1 - 0 )

TFF 2. LİG 1. KLASMAN GRUBU

Gebzespor-Sakaryaspor...............................( 0 - 2 )

Beykoz 1908-Bozüyükspor.............................( 3 - 2 )

Pendikspor-Zeytinburnuspor..........................( 2 - 1 )

TKİ Tavşanlı Linyitspor-Yalovaspor..................( 5 - 0 )

2. KLASMAN GRUBU

İstanbulspor-Fethiyespor............................( 1 - 3 )

Tepecikspor-Eyüpspor................................( 0 - 5 )

Sarıyer-Alanyaspor..................................( 1 - 1 )

3. KLASMAN GRUBU

Akçaabat Sebatspor-Pursaklarspor....................( 0 - 0 )

Ofspor-Trabzon Karadenizspor........................( 1 - 0 )

Kırşehirspor-Erzurumspor............................( 3 - 0 )

Çankırı Belediyespor-Karsspor.......................( 2 - 1 )

4. KLASMAN GRUBU

Kahramanmaraşspor-Malatyaspor.......................( 2 - 2 )

Adana Demirspor-Mardinspor..........................( 1 - 0 )

Elazığspor-Adıyamanspor.............................( 2 - 1 )

Belediye Vanspor-Diyarbakır B.Ş.Bld. DİSKİ Spor.....( 3 - 1 )

TFF 3. LİG YÜKSELME GRUBU

Bandırmaspor-Kırıkhanspor...........................( 2 - 1 )

Siirtspor-Araklıspor................................( 1 - 1 )

Pazarspor-Balıkesirspor.............................( 0 - 0 )

Torbalıspor-Keçiören Sportif........................( 2 - 0 )

Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Darıca Gençlerbirliği.....( 1 - 1 )

TFF 3. LİG 1. KLASMAN GRUBU

Bayrampaşaspor-Bursa Nilüferspor....................( 1 - 1 )

Çerkesköy Belediyespor-Gaziosmanpaşa................( 0 - 3 )

Oyak Renaultspor-Alibeyköy..........................( 4 - 0 )

2. KLASMAN GRUBU

Menemen Belediyespor-Muğlaspor......................( 3 - 2 )

Ispartaspor-Altınordu...............................( 2 - 1 )

Afyonkarahisarspor-Tekirova Belediyespor............( 1 - 0 )

3. KLASMAN GRUBU

Düzcespor-Keçiörengücü..............................( 1 - 2 )

Gölcükspor-Maltepespor..............................( 1 - 0 )

4. KLASMAN GRUBU

Yimpaş Yozgatspor-Sürmenespor.......................( 0 - 1 )

Gümüşhanespor-Kastamonuspor.........................( 2 - 1 )

Ünyespor-Yalıspor...................................( 1 - 0 )

Arsinspor-Bulancakspor..............................( 5 - 0 )

5. KLASMAN GRUBU

Malatya Belediyespor-Belediye Bingölspor............( 3 - 0 )

Batman Petrolspor-Hatayspor.........................( 0 - 1 )

Bu haber toplam 1100 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri