Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Maçın sonucuna Başbakan Üzülecek!

21.11.2009 12:27
Beşiktaş- Fenerbahçe Maçı Öncesinde değerlendirmelerde bulunan AK Partili Vekillerden ilginç yorumlar geldi.

AK Parti'nin 14. İstişare ve Değerlendirme Kampı'na katılan milletvekilleri sabah sporu yaptı.

AK Parti'nin Kızılcıhamam Asya Termal Otel'deki 14. İstişare ve Değerlendirme toplantısına katılan Elazığ Milletvekili Necati Çetinkaya, Batman Milletvekili Ahmet İnal ve Siirt Milletvekili Afif Demirkıran, otel çevresinde yürüyüş yaptı. Çetinkaya, sabah erken saatlerde sisten dolayı yürüyüş yapamadığını ve sisli havada yürüyüş yapmayı doktorların da tavsiye etmediğini belirtti. Çetinkaya, aletle spor yaptığını ve birazdan yüzeceğini söyledi.

 

Akşam önce Fenerbahçe-Beşiktaş maçını, ardından da Nefes filmini izleyeceklerini söyleyen Çetinkaya, maçın favorisinin Beşiktaş olduğunu kaydetti. Fenerbahçe'nin yenilmesine Başbakan Erdoğan'ın üzüleceğinin hatırlatılması üzerine Çetinkaya, topun yuvarlak olduğuna işaret etti.

 

AK Parti Siirt Milletvekili Afif Demirkan, kampta gündemdeki konuları ele alacaklarını belirtti. Demirkıran, kendisinin Nefes filmini daha önce seyrettiği için maçı seyredeceğini kaydetti. Fenerbahçeli olan Demirkıran, maçı kesinlikle Fenerbahçe kazanacağını belirtti.

 

Ahmet İnal ise kendisinin akşam Nefes filmini seyredeceğini söyledi. İnal, maçı iyi oynayanın kazanmasını istediğini, gönüllerinin Fenerbahçe'nin kazanmasından yana olduğunu vurguladı.

 

Kampın yapıldığı Asya Termal Oteli'nin önünde bulunan spor sahasında ise 112'a ait bir ambulans helikopterin beklediği görüldü.

 

Bu haber toplam 1124 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri