Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Manisalıydı Bursalı Oldu

11.04.2009 03:02
Arınç, Manisa'yı kaybedince kendine yeni bir memleket buldu. Arınç'ı sevindiren şey ise bulduğu yerin AK Parti'nin kazanması!

Manisa'ya MHP'ye İzmir'i ise CHP'ye kaptıran Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, kendine kazanan yeni bir memleket buldu. Arınç, AK Partili Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi ziyaret etti, kendini Bursalı ilan etti!

Arınç, Heykel'deki tarihi belediye binasındaki ziyarette, Altepe'yi seçimde kazandığı başarıdan dolayı kutladı.

Nüfus cüzdanında doğum yerinin Bursa olduğunu, kendisini Bursalı olarak saydığını ifade eden Arınç, kentin, belediyecilikte başarılı bir ismi seçmesinin kendisini ayrıca mutlu ettiğini dile getirdi.

Arınç, Altepe'nin kente çok daha büyük hizmetler yapacağına inandığını ifade ederek, 'İnanıyorum ki halkımız, bu tarih, kültür ve medeniyet şehrinde çok daha büyük bir huzur ve mutlulukla yaşayacak'' dedi.

Recep Altepe de Bülent Arınç'ın örnek aldığı çok değerli büyüğü olduğunu ifade ederek, AK Parti'nin kuruluşundan önceki süreçte birlikte çalışma fırsatı bulduklarını ve çok güzel çalışmalara imza attıklarını söyledi.

Altepe, yıllarca idealleri doğrultusunda uğraş verdiklerini ifade ederek, bu görevde de kendilerine yönelik beklentileri boşa çıkarmamak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirtti.

Bu haber toplam 950 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri