Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ünlü mankenin evine fuhuş baskını

15.06.2010 15:04
Gözaltına alınan manken E. Y. gazetecileri karşısında görünce baygınlık geçirdi İstanbul'da lüks bir sitede fuhuş yapıldığı ihbarını alan Ataşehir Asayiş Büro Amirliğine bağlı polisler harekete geçti.

Yapılan inceleme sonunda fuhuş yaptığı iddia edilen kişinin manken E. Y. olduğu tespit edildi. Şüpheli E. Y. ile irtibata geçen polisler, müşteri gibi pazarlık yaptı.

İddiaya göre şüpheli ile bin dolara anlaşıldı. Anlaşmayı yapan polisler baskın için savcılıktan gerekli izni aldı. Bunun üzerine pazarlığı yapan polis memuru saat 00.00 sıraları müşteri gibi E. Y.'nin oturduğu siteye gitti. Polis memurundan birlikte olmak için anlaştığı bin doları aldığı öne sürülen E. Y., gözaltına alındı.

 

BASINI GÖRÜNCE BAYILDI E. Y. siteden çıkartıldığı sırada görüntü almaya çalışan basın mensuplarını görünce bayıldı. Polis aracına bindirilen E.Y., Fatih Sultan Mehmet Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

 

POLİSLERİ TEKMELEDİ E.Y., sedye ile taşındığı sırada sinir krizi geçirerek önce polisleri tekmeledi, daha sonra da basın mensuplarına saldırmak istedi. E.Y.'yi polisler sakinleştirdi. E.Y. tedavisinin ardından karakola götürüldü. İfadesi alınan manken savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

 

E. Y. daha önce de İstanbul'da yapılan bir uyuşuturucu operasyonunda gözaltına alınmıştı.

 
Bu haber toplam 3374 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri