Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bekaroğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Mesaj

21.05.2010 00:04
Eski SP’li vekil Mehmet Bekaroğlu, Nihal Bengisu ve Ahmet Tezcan’nın sunduğu İkide Bir programında çarpıcı açıklamalar yaptı

Programın konuğu SP Kurmaylarından Mehmet Bekaroğlu’na “Kılıçdaroğlu’nun başında olduğu bir CHP’ye geçer misiniz?” sorusunu soran Nihal Bengisu Karaca’ya teraddütlü bir cevap veren Bekaroğlu, programın sonlarına doğru Kılıçdaroğlu liderliğindeki CHP’ye destek verebileceğini, kendisi gibi herkesin de destek vermesi gerektiğini söyledi.

Kılıçdaroğlu’nun başörtüsü sorununu da çözeceğini iddia eden Bekaroğlu, “Neden çözecekler?” sorusuna ise “Sorunu çözdürecekler” yanıtını verdi.

İşçi, memur, ve mağdurların sorunlarını çözecek adımlar atarsa Kılıçdaroğlu’nu kimsenin durduramayacağını söylen Bekaroğlu, böyle bir CHP’nin yoluna devam edeceğini belirtti.

Başbakan Erdoğan’a da sert eleştiriler getiren Bekaroğlu, Erdoğan’nın “yapıyormuş gibi” yapıp gerginlik siyaseti üzerinden toplumu ayrıştırdığını söyledi.

Bekaroğlu, Kılıçdaroğlu’nun Erdoğan’nın ezberini bozduğunu ve bu ezberin bozulmasıyla Tayyip Erdoğan’ı zor günlerin beklediğini iddia etti.

Bu haber toplam 1300 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri