Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mehmet Topuz niye yok?

06 Temmuz 2008 / 11:08
Fatih Terim Mehmet Topuz'u neden Milli Takım'a çağırmıyor. Futbol dünyasını sarsacak iddia bakın nasıl?
Bu iddia futbol dünyasını karıştırır. Mehmet Topuz 2007'de Haluk Ulusoy Milli Takım'da oynamamak için kampa eli sarılı gitmiş. Amacı ise Haluk Ulusoy federasyonunun başarısız olması...

Trabzonspor eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu ve Futbol Federasyonu Eski Yöneticisi Tahir Kıran, Kayserisporlu Mehmet Topuz’un 17 Kasım 2007’deki Norveç maçında Haluk Ulusoy federasyonunun başarısız olması için kasıtlı olarak oynamadığını iddia etti.

SAPASAĞLAMDI AMA ELİ SARILI GELDİ

Radyospor’da Bülent Yüksel’in programına konuşan iki yönetici, Topuz’un Başkan Recep Mamur’un baskısıyla sapasağlam olmasına rağmen Norveç kampına eli sarılı geldiğini, Ulusoy ve Terim arasında Topuz’la ilgili bir diyalog geçtiğini belirtti.

SAĞLAM DELİKANLIYSA KONUŞSUN

Kıran’ın iddiaları şöyle: “Fatih Terim ile Haluk Ulusoy arasında geçen diyalogdan tabii ki haberim var. Mehmet Topuz F.Bahçe maçını tek başına aldı. Kamp için İstanbul’a geldiği uçakta bizim de tanıdıklarımız vardı, sorduk, hiçbir sakatlığı yokmuş. Hatta o gün Beşiktaş teknik direktörü Ertuğrul Sağlam ile yemek yemiş, transfer konuşmuş. Sağlam delikanlıysa Topuz’un sakat olup olmadığını söylesin. Kampa eli sarılı geldi.

FATİH HOCA ONU BİR DAHA MİLLİ TAKIMA ALMADI

Fatih hoca da bunları bildiği için, M.Topuz’u haklı olarak bir daha kadroya çağırmadı. Alacağını da sanmam. O zaman bir takım işler döndü.”

Bu arada programın yapımcısı Bülent Yüksel, “Mamur’u arayıp konuyu sordum, ‘Konuşmak istemiyorum’ dedi” açıklamasını yaptı...Bu haber toplam 924 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri