Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Melih Gökçek'in tek rakibi

22 Aralık 2008 / 20:28
Gökçek'in yeri sağlam değil. Onun yerine ismi geçen bir isim var. Ve o da çok ama çok iddialı. Ankara'yı ezici farkla alırız diyor.
AK Parti'nin yerel seçimlerde kilitlendiği illerden birisi de Ankara. Melih Gökçek'in durumu net değil. Adaylar arasında adı geçen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, iddialı konuştu.

Altınok, görev verilirse Karayalçın'ın ezici bir oy farkıyla yeneceğini savundu. Altınok, Habertürk'te yayınlanan "Parantez" programında konuştu.

15 yıldır siyasetteyim yıpranmadım

-Keçiören'de yapılan hizmetler var. 15 yıldır siyasette görev alıp yıpranmamak kolay değil. AK Parti'nin Ankara'nın ilk belediyesi Keçirören oldu.

Gökçek hakkında konuşmam şık olmaz

-AK Parti ilk mitingini Keçiören'de yapmıştı. AK Parti'nin kuruluşunda harcımız var. Ben temizin bir başkası temiz değil demedim. Gökçek hakkında konuşmam şık olmaz doğru olmaz.

Saygı göstereceğiz

-Partimizin tercihlerine saygı göstereceğiz. 2004'de aday adayıydım. Her aşamasında hiçbir istikbal beklemeden hareketin temsilcisi oldum.

Kendi aramızda yarışıyoruz

-Ankara için yapılan anketlerde biz birinci çıkıyoruz. Ankara'nın nabzı bu. Karayalçın karşısında büyük uçurum var, çok büyük fark var. Biz kendimiz arasında yarışıyoruz.

Görev verildikten sonra problem gözükmüyor

-Takvim yok, tarih yok. Partimizin gündemine saygılı olacağız. Ankara'nın gerçekleri var. Çok gezen bir başkanım. İyimser değerlendirmeler yapmam. Partimiz bize bu görevi verdikten sonra problem gözükmüyor. Ankara yeni bir yüz yeni bir heyecan istiyor. Diğer partili vatandaşlarında görüşü olarak da ortaya çıkıyor.

Ezici bir oyla kazanağız

-Görev verildikten sonra Ankara'da hiç bir problem yaşamadan, ezici bir oyla, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığını partimize ve ülkemize kazandıracağız. Hiçbir kuşku yok. Burada yarış olmayacak daha çok oy almanın yarışı içinde olacağız.
Kaynak:
Bu haber toplam 1088 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri