Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mesaj mı verildi?

28 Temmuz 2008 / 16:02
Güngören'deki hain saldırıda 17 kişi hayatını kaybederken patlamanın gerçekleştiği adres akıllarda soru işareti bıraktı. "Menderes Çıkmazı Sokağı"..
17 vatandaşımızın hayatına mal olan hain saldırıda kullanılan bombanın türü ve saldırının adresi akıllara bombalı saldırı bir mesajmı sorusunu getirdi.

Ergenekon terör örgütünün kanlı eylemleri ve dehşet planları gün yüzüne çıkarken dün akşam, vatandaşların akşam gezintisine çıktığı caddede düzenlenen hain saldırının detayları yavaş yavaş ortaya ortaya çıkmaya başladı.

Güngören'e düzenlenen saldırıda daha çok özel servislerin kullandığı, daha önce de Ankara Anafartalar Çarşısına düzenlenen terörist saldırıda karşımıza çıkan RDX türü patlayıcının kullanıldığı ortaya çıktı.

Hain saldırıda kullanılan patlayıcı türünün yanısıra patlamanın meydana geldiği yerin adresi de akılları karıştırdı. Teröristlerin hedefi ve bölgede yaşayan sivil halkın akşam gezintilerini gerçekleştirdikleri adres olan 'Güngören, Güven Sokak, Menderes çıkmazı' akıllara bu terörist saldırının bir mesaj olup olmadığı sorusunu getirdi.

(Zaman)
Bu haber toplam 708 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri