Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Meteroliji'den İstanbul'a uyarı

30 Aralık 2008 / 11:54
İstanbul'da kar yine etkili olmaya başladı. Meteroloji'den gelen son uyarıyı ise İstanbulluların dikkat alması lazım
Gece boyunca aralıklarla devam eden kar yağışı İstanbul'da yine etkili olmaya başladı. Meteroloji'den gelen son uyarıyı ise İstanbulluların dikkat alması lazım30 Aralık 2008 11:45

Dün gün boyunca aralıklı olarak devam eden kar yağışı gece etkisini artırdı. Sabah saatlerinde etkisi azalan yağış şu saatlerde tipi şeklinde yeniden yağmaya başladı.Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, İstanbul'da kar yağışının öğle saatlerinden itibaren kuvvetleneceğini bildirdi.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan meteorolojik uyarıda, halen İstanbul'da aralıklarla devam eden kar yağışının öğle saatlerinden itibaren Avrupa yakası (Başta Eyüp, Şişli, Sarıyer, Gaziosmanpaşa, Esenler, Büyük çekmece, Kağıthane ilçeleri) ile boğaz çevresi; akşam saatlerinden sonra ise Anadolu yakasında (Beykoz, Ümraniye, Samandıra, Sultanbeyli ilçeleri) kuvvetli olacağının tahmin edildiği kaydedildi.

KAR VE GÜNEŞ AYNI ANDA

Uyarıda, kar yağışının yanı sıra don olayı ve buzlanmanın oluşturacağı olumsuz şartlara karşı vatandaşların ve ilgililerin tedbirli olmaları istendi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Kontrol Merkezi'nin 75 kamerasına sie farklı farklı görüntüler takılıyor.
Bağdat Caddesi güneşin altında parlarken Çağlayan ve Okmeydan civarı beyaz bürünmüş durumda...

Kaynak:
Bu haber toplam 3478 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri