Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başiktaş'tan Aziz Yıldırım'a Cevap

19.05.2010 23:42
Beşiktaşlı Keçeli'den Aziz Yıldırım'a yanıt geldi.

Metin Keçeli, NTV Spor kanalında canlı telefon bağlantısına katılırken, Aziz Yıldırım'ın açıklamalarını talihsizlik olarak nitelendirerek, ''Aziz Yıldırım bunları söylerken biraz daha düşünmeliydi. Türk sporseverini bir takım yerlere sürüklemeye kimsenin hakkı yoktur'' dedi.

Rüştü'nün Fenerbahçe'de uzun süre forma giymiş bir oyuncu olduğunu ve şimdi de Beşiktaş formasıyla futbol hayatını devam ettirdiğini vurgulayan Keçeli, Rüştü'nün futbolu bırakması yönündeki talepleri için ise ''Aziz Yıldırım ve arkadaşları, kendilerini Türk futbolunun patronu mu sanıyorlar'' ifadelerini kullandı.

''KUSURLARINI KAPATMAYA ÇALIŞIYORLAR''

Fenerbahçe yönetiminin, kaçan şampiyonluktaki kusurlarını kapatmak için bazı açıklamalar yapma yoluna gittiğinin savunan Keçeli, şunları söyledi:

''Fenerbahçe, Trabzonspor'u yenememiş. Beşiktaş aynı gün ligin flaş takımı ve o gün ikinci sırada olan Bursaspor'a konuk oluyor ve sahaya sakatlıklardan dolayı 16 kişi çıkıyor. Fenerbahçe, Beşiktaş bu maçı kaybettiği için en yetkili ağızlarından Beşiktaş kalecisini suçlama cesaretini gösteriyor, bir yöneticisi, (Futbolu bıraksın) diyor. Sen kimsin? Nasıl böyle bir şey söyleyebilirsin. Rüştü, Türk futbolunun kaderini değiştiren isimlerin başında gelir. Bu suçlamaları kınıyorum. Bu, kendi hatalarını örtmeye çalışmaktır.''

AA

Bu haber toplam 2738 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri