Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP ile CHP Omuz omuza!

09.06.2010 17:40
MHP'li Belediye Başkanı CHP'nin toplu üye kayıt törenine katıldı. Başkan, "MHP, CHP Omuz Omuza Olsun" derken, CHPliler kendisini uzun süre alkışladı.

Giresun'un Keşap ilçesinde yaklaşık 150 kişi toplu olarak yapılan törenle CHP'ye üye olduğu törene, ilçenin MHPli Belediye Başkanı Nihat Yılmaz da katıldı.

Keşap'ta yapılan törene, CHP Giresun İl Başkanı Aykut Gezmiş, bazı CHP ilçe başkanları ve partililer katıldı. Törende konuşan CHP Giresun İl Başkanı Gezmiş, Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel başkan seçilmesinin ardından partilerinde başlayan değişimle birlikte, CHP'ye olan ilginin de hergeçen gün arttığını söyledi.

Gezmiş, CHP'nin, Türkiye'nin umudu haline geldiğini, bunu Giresun ve Türk halkının iyi algılayarak akın akın partilerine kayıt olmaya geldiğini dile getirdi. Türkiye'nin AK Parti iktidarından kurtulması gerektiğini ifade eden Gezmiş, "Türkiye her alanda hergeçem gün daha da kötüye gitmektedir. Bu gidişe 'Dur' demeliyiz. Buna 'dur' diyecek parti de CHP. Türk Halkını partimize bekliyoruz. Türkiye'yi AK Parti'den kurtarılması noktasında ortak harekete bekliyoruz." dedi.

konuşmaların ardından Gezmiş, partiye üye olanlara CHP rozetlerini taktı.

MHPLİ BELEDİYE BAŞKANI TÖRENE KATILDI

Öte yandan CHP'nin toplu katılım töreninin bir bölümünde Keşap İlçesi'nin MHPli Belediye Başkanı Nihat Yılmaz'da yeraldı. Bir süre törende bulunan Yılmaz, CHP Giresun İl Başkanı Aykut Gezmiş'in konuşmasını dinledi. Gezmiş'in konuşmasını tamamlamasının ardından Yılmaz, kendisine başarılar dileyerek törenden ayrıldı.

Yılmaz tören alanının ayrılırken, "MHP, CHP Omuz Omuza Olsun" derken, CHPliler kendisini uzun süre alkışladı.

CHP Giresun İl Başkanı Aykut Gezmiş, MHPli Belediye Başkanı Nihat Yılmaz'ın törende yeralmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Bu haber toplam 1210 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri