Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP'nin başını ağrıtan fotoğraf

19.05.2009 12:05
Danıştay saldırısı sanığı ve tutuklu bulunan Alparslan Arslan’ın MHP İl Başkanlığı’nda 10 yıl önce çekilmiş fotoğrafı tartışma yarattı. MHP, “Fotomontaj” açıklaması yaptı
Danıştay saldırısı davası sanığı Alparslan Aslan'ın ilginç bir fotoğrafı tartışma konusu oldu. 10 yıl önce çekildiği öne sürülen fotoğrafta, Alparslan Arslan, MHP lideri Devlet Bahçeli ile aynı karede görülüyor.

atv Haber'de dün gece yayınlanan habere göre fotoğraf 1999'da MHP İstanbul İl Başkanlığı'nda çekildi. Fotoğrafta, Bahçeli korumalarıyla salona girerken görülüyor. Bahçeli'nin hemen sağında koruması, arkasında ise MHP'nin o yıllardaki Maltepe İlçe Başkanı bulunuyor. Aynı karede Arslan da Bahçeli'yi karşılayanlar arasında yer alıyor.
AYDIN: PARTİMİZLE İLGİSİ YOK

MHP İstanbul İl Teşkilat Başkanı Yüksel Aydın, fotoğrafın fotomontaj olduğunu savundu. Aydın, "Alparslan Arslan hiçbir dönemde partimizle hiçbir ilişkisi yoktur ve olmamıştır. Bu fotograf, yükselen değer olan MHP'yi yıpratmak için maksatlı olarak piyasaya sürülmüş bir fotomontajdır" dedi.

Bu haber toplam 1242 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri