Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP ile BDP arasında ilginç diyalog

25.04.2010 13:58
MHP’li TBMM Başkanvekili Akşener ile BDP Milletvekili Binici, ile iltifat yarıştırdı. Binici, Akşener’e “TBMM oturumlarını çok adil yönetiyorsunuz. Oraya çıkınca parti kimliğinizi unutuyorsunuz” diye iltifat edince şu yanıtı aldı

MHP’li TBMM Başkanvekili Akşener ile BDP Milletvekili Binici, ile iltifat yarıştırdı. Binici, Akşener’e “TBMM oturumlarını çok adil yönetiyorsunuz. Oraya çıkınca parti kimliğinizi unutuyorsunuz” diye iltifat edince şu yanıtı aldı.

TBMM’nin iki zıt partisi MHP ile BDP arasında geçtiğimiz günlerde ilginç bir diyalog gerçekleşti. MHP’li TBMM Başkanvekili Meral Akşener ile BDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici, baş başa görüşmelerinde birbirlerine övgüler yağdırdı.

Binici, Akşener’e “TBMM oturumlarını çok adil yönetiyorsunuz. Oraya çıkınca parti kimliğinizi unutuyorsunuz” diye iltifat etti. Akşener de BDP’yi birçok konuda taktir ettiğini belirtti. BDP’yi kadına en çok değer veren parti olarak gördüğünü belirten Akşener, partide uygulanan ‘kadın kotası’nı da çok önemli bulduğunu kaydetti.

‘BENİM EŞİM DE ESKİ MAOCU’

BDP’lilerin TBMM kürsüsünden yaptıkları konuşmaları ilgiyle dinlediğini belirten Akşener, “Konuşmalarınıza iyi hazırlanıyorsunuz, bilimsel konuşuyorsunuz” dedi. Görüşmeler sırasında en sakin grubun da BDP olduğunu ifade eden Akşener, eşinin eski bir Maocu olduğunu, farklı görüşlere saygı duymasında bu durumun da önemli bir etken olduğunu söylediği iddia edild

Bu haber toplam 868 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri