Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP kaptırdı

07 Temmuz 2008 / 12:42
MHP'nin iptal ettiği Erciyes Kuruytayı'nı BBP sahiplendi. Kararı BBP Kayseri İl Başkanı açıkladı. Marek edilen ise BBP'nin tavrı!
Erciyes Kurultayı sahipsiz kalmadı ve BBP, kurultayı yapma kararı aldı. Bahçeli'nin, Türkeş'in vasiyetini örnek göstererek aldığı iptal kararının ardından kurultaya ev sahipliği yapacak olan BBP'ye, tepkilerin ne olacağı ise merak konusu.

MHP’nin bundan sonra yapmayacağını açıkladığı Erciyes Kurultayını artık BBP yapacak. Haberhilal adlı haber sitesinin haberine göre kurultay için hazırlıklar şimdiden başladı ve kurultay tüm yurttan gelen ülkücüleri en iyi biçimde ağırlayacak.

BBP Kayseri İl Başakanlığının açıklaması şöyle : Büyük Birlik Partisi İncesu İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen Erciyes Şenliği, kasabamız sınırları içerisinde yer alan ve Yılbant Dağı'nın arka tarafında bulunan (Erciyes'in batısı) Uzunyayla'da yapılacak. Şenlikleri organize eden BBP İncesu İlçe Başkanı Mustafa Emekçi'nin verdiği bilgilere göre şenlikler 25-26-27 Temmuz günlerinde düzenlenecek. Emekçi, şenlikler için oldukça iyi bir organizasyon yaptıklarını ve şenliklere tüm hemşerilerimizin davetli olduğunu söyledi.

Şenliklere il ve ilçe başkanları başta olmak üzere geniş bir katılımın olması bekleniyor. Bu karara MHP'nin tepkisi ne olacak, merak ediliyor


Kaynak:
Bu haber toplam 3688 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri