Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP'liler sonunda bunuda yaptı

27.03.2010 14:56
Roman sanatçı sahneden Başbakan Erdoğan ve açılımı övünce anında uyarı aldı:

Roman sanatçı sahneden Başbakan Erdoğan ve açılımı övünce anında uyarı aldı: "Hişt, burası MHP'li belediye burada başbakan övülmez!" Ümmiye fırçaya sessiz kaldı ama son golü de o attı. 470. kez organize edilen Uluslararası Mesir Festivali kapsamında Manisa’da yapılan şenlikler ilginç bir vakaya sanhe oldu. Romanların kraliçesi olarak lanse edilen sanatçı Ümmiye, verdiği halk konserinde Roman açılımı sebebiyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı övdü ve ilgisi sebebiyle teşekkür etti. Ancak konseri izleyenler arasında yer alan MHP’li Belediye Meclis üyesi sahne önüne gelerek sanatçı Ümmiye’ye “Burası MHP’li belediye. Sen burada başbakanın reklamını yapmazsın burada” diyerek kendisini uyardı.

SON GOLÜ O ATTI

Belediye Meclis üyesinin kalbini kırdığı sanatçının gönlünü alan MHP'li başkan oldu ve onu Romanların kraliçesi ilan etti. Ancak Ümmiye tacı alırken "işte açılım bu" diyerek, hem yediği fırçanın acçısını çıkartmış hem de son golü atmış oldu.

ERDOĞAN'I ÖVÜNCE MHP'Lİ ÜYE MÜDAHALE ETTİ

470. Uluslararası Mesir Festivali kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda Roman Ateşi gösterisi ve Ümmiye konseri düzenlendi. Vatandaşların ve yabancı konukların izlediği etkinlikte ilk önce Roman Ateşi gösteri sundu. Ardından Romanların kraliçesi olarak bilinen sanatçı Ümmiye sahne aldı. seslendirdiği şarkılarla izleyicileri coşturan sanatçı Ümmiye şarkı arasında Roman Açılımı sebebiyle Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ı övdü. Ümmiye: “Başbakanımızın Romanlarla yaptığı toplantıya katıldım. Orada sahne aldım. Allah başbakandan razı olsun. İlk kez bir başbakan Romanları gördü. Başbakanımızdan açılımlar peş peşe gelecek inşallah.Başbakanımızı çok seviyoruz.” dedi. Bunun üzerine protokol için ayrılan bölümde konseri izleyen MHP’li Belediye Meclis üyesi Ömer Bingöl sahne önüne kadar gelerek sanatçı Ümmiye’ye: “Burası MHP’li belediye. Burada başbakanın reklamını yapmazsın.” Diyerek uyardı ve tekrar yerine geçti. Bunun üzerine sanatçı Ümmiye de “bizim siyasetle işimiz yok. Biz devlet Bahçeli’yi de seviyoruz.” dedi. Arından da “En büyük başkan bizim başkan” diyerek MHP’li belediye başkanı Cengiz Ergün lehine slogan attı.

SEPHA GÖBEK ŞOVUNA DAVANAMADI

Konser sırasında göbek sovu yapan Ümmiye’nin sahne arkadaşı üzerine çıktığı sehpanın kırılmasıyla kendini yerde buldu.

'İŞTE AÇILIM BU' DEDİ

Konserin sonunda MHP'li Belediye Başkanı Cengiz Ergün sanatçı Ümmiye’nin başına taç taktı ve “Sizi Manisa Romanların kraliçesi ilan ediyorum” dedi. Sanatçı Ümmiye de tacı aldıktan sonra ise “işte açılım bu” dedi.

Bu haber toplam 1856 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri