Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Michael Jackson Öldürüldü Mü?

11.07.2009 01:09
ABD'nin Los Angeles kentinde, 25 Haziranda aniden fenalaşarak hayatını kaybeden pop kralı Michael Jackson'ın öldürüldüğü iddia edildi. İddia sahibi ise...
ABD'nin Los Angeles kentinde, 25 Haziranda aniden fenalaşarak hayatını kaybeden pop kralı Michael Jackson'ın babası Joe Jackson, oğlunun cinayete kurban gittiğini söyledi.

Joe Jackson, Amerikan ABC televizyon kanalına verdiği mülakatta, henüz oğlunun bilinmeyen bir nedenle hayata veda ettiğini belirterek, "Oğlum cinayete kurban gitti" ifadesini kullandı.

Jackson'ın ölümünün ardından sanatçının başta ağrı kesiciler olmak üzere ilaçlara bağımlı olduğu yazılmıştı. Buna rağmen baba Jackson, oğlunun böyle bir sorunu bulunduğundan haberdar olmadığını, hatta aldığı ilaçların adını bile bilmediğini söyledi.

Otoriterliğiyle tanınan ve 26 Temmuzda 80 yaşına basacak olan Joe Jackson, "Michael Jackson'ın alabileceği bütün ilaçlar onun gibi çok çalışan birini dinlendirmek için alınmış olabilir. Bu ilaçlar onun uyumasına yardımcı olmaya yönelikti, ama o hiç uyanmadı. Michael uykusunda öldü" diye konuştu.

ABC'ye verilen bu mülakatın tamamının salı günü yayımlanacağı belirtiliyor
Bu haber toplam 1198 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri