Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Milyonerler Fuarı

29 Ağustos 2008 / 09:29
Paris Hilton, ürünlerin milyon dolarlardan başladığı dünyanın en lüks fuarı için Türkiye'ye geliyor.
Skandallar kraliçesi Paris Hilton ikinci kez Türkiye'ye geliyor. Geçen yıl özel bir kanalda düzenlenen güzellik yarışmasında jüri koltuğuna oturan Hilton, bu kez dünyanın en lüks ürünlerinin tanıtıldığı 'Milyonerler Fuarı' için Türkiye'yi ziyaret edecek. 30 Ekim-02 Kasım 2008 tarihleri arasında CNR'de düzenlenecek fuarda kendi tasarımlarını tanıtacak olan Hilton, kendisi için özel bir mini defile düzenleyerek podyuma da çıkacak.

7 MİLYON DOLAR'A TAKI

500 bin dolarlık saatlerden, 7 milyon dolarlık mücevherlere, 7.5 milyon dolarlık yatlara kadar çok sayıda ürünün sergileneceği fuarın bilet fiyatları ise 500 euro olarak belirlendi. Bir başka deyişle, bu yıl bir kez daha Paris Hilton'u görmek isteyenlerin ödemesi gereken bedel bu olacak.

PAHALI VE LÜKS OLSUN YETER

Bu yıl ilk kez Türkiye'de de düzenlenen Milyonerler Fuarı'nda, en lüks ve en pahalı ürünler sergileniyor. 300 bini aşkın dolar milyonerinin katılması beklenen etkinlik 4 gün sürecek. Fuara Türkiye'den geleceklerin ise gelir vergileri incelendikten sonra katılmalarına karar verilecek.

Kaynak:
Bu haber toplam 1538 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri