Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

77 gün Sonra Afişleri Dağıtıldı

21.05.2009 09:07
Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun fotoğrafları olaydan 77 gün sonra il emniyet müdürlükleri ve sınır kapılarına gönderildi.
İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın da yakalanması için Emniyet Genel Müdürü ve İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'a ısrarcı olduğu Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Gariboğlu için afiş bastırıldı. Bastırılan afişler havalimanları, emniyet birimleri ve sınır kapılarına asılacak. İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Münevver Karabulut'un öldürül-mesi olayıyla ilgili zanlı Cem Gariboğlu'nun yakalanması için fotoğraflarını il emniyet müdürlükleri ve sınır kapılarına gönderdi.

RESMİ YAZIYLA BİLDİRİLDİ

İstanbul Emniyet Müdürlüğünün 81 il emniyet müdürlüğü ve sınır kapılarına gönderdiği resmi yazıda, zanlı Cem Gariboğlu'nun yakalanması için çalışmaların sürdüğü kaydedildi. Yazıda, zanlı Cem Gariboğlu ile ilgili İstanbul 1. Sulh Ceza Mahkemesince 'yakalama emri' çıkartıldığı anımsatılarak, zanlı ile ilgili ayrıntılı kimlik bilgileri gönderildi. Cem Garipoğlu için daha önce kırmızı bülten de çıkarılmıştı.Bu haber toplam 1242 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri