Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İkinci Münevver vakası çözüldü

10.11.2010 00:00
Münevver Karabulut cinayetine benzerliği ile dikkat çeken cinayetin zanlısı yakalandı.

Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesinde geçen temmuzda bir çöp konteynerinde bulunan bacakların 25 yaşındaki Sevgi Taşkın'a ait olduğu belirlendi.

Alınan bilgiye göre, 29 Temmuz 2010'da merkez Nilüfer ilçesi Konak Mahallesi Konak Caddesi'nde özel temizlik firmasına ait araçla çöp toplayan görevlilerce bir apartmanın önündeki çöp konteynerinin boşaltılması sırasında bulunan bacakların 25 yaşındaki Sevgi Taşkın'a ait olduğu tespit edildi.

Evli olan ancak eşinden ayrı yaşayan Bülent K. (31) ile 2 yıldır birlikte yaşadığı belirtilen Taşkın'ın bir çocuğunun bulunduğu, ayrıca yakınlarının genç kadın hakkında 16 Eylülde Nilüfer Polis Merkezine kayıp ihbarında bulundukları öğrenildi.

Cinayetle ilgili olarak zanlı Bülent K'nın babası ve kardeşinin de gözaltına alındıkları belirtildi. Bursa Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ve Cinayet Bürosu ekiplerinin, zanlının Beşevler Mahallesi Güneş Caddesi Güneş Sitesi'nde yaptıkları aramada genç kadına ait özel eşyalar bulunduğu, cesedin diğer bölümünün ve suç aletinin ise arandığı bildirildi. AA

Bu haber toplam 2114 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri