Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Münevver'in kardeşine telefonda ölüm tehdidi

24.03.2009 08:45
Vahşi bir cinayete kurban giden Münevver Karabulut'un erkek kardeşinin ölümle tehdit edildiği ortaya çıktı
Etiler'deki vahşi cinayetin kurbanı olan Münevver Karabulut'un yakınları bir Cem Garipoğlu'nun yakalanması için çaba sarfederken, acılı ailenin tehdit telefonları aldığı ortaya çıktı. Süreyya Karabulut'u arayan bazı şahısların “Bir tane oğlun var onun da ölmesini mi istiyorsun' dediği öğrenildi.
DEDE AÇIKLADI

Vahşi cinayetin izini süren amca İrfan Karabulut ve ailenin avukatı Altan Altınyurt, dün sabah bir televizyon programındaki canlı yayına katıldı. İrfan Karabulut, polise seslenerek 'Katili bulun' dedi. Canlı yayına telefonla bağlanan dede Mehmet Karabulut ise milyonları hayrete düşüren bir iddiada bulundu. Dede Karabulut, Münevver'in babası Süreyya Karabulut'a, evin tek kalan çocuğu Enver Karabulut kastedilerek, “Bir tane oğlun var onun da ölmesini mi istiyorsun?' şeklinde tehditler geldiğini söyledi.

AİLE ŞİKAYETÇİ OLDU

Bu arada, dün İstanbul Adliyesi'ne gelen Süreyya ve Melahat Karabulut, soruşturmayı yürüten savcıya ifade verdi. Ailenin avukatı, cinayetle ilgili delillerin Cem Garipoğlu'nun anne ve babası tarafından karartılmış olduğu iddiasıyla şikayetçi olduklarını bildirdi.


Cinayetin nedeni kötü alışkanlık mı

Münevver Karabulut'un babası Süreyya ve annesi Melahat Karabulut dün adliyeye gelerek kızının günlüklerini savcıya teslim etti. Günlüklerinde Cem'in uyuşturucu kullandığını ima eden Münevver Karabulut'un “Cem'in kötü bir alışkanlığı olduğunu farkettim. Kendisini uyardım. Ayrılmayı düşünüyorum” yazdığı öğrenildi.


Bu haber toplam 24866 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri