Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Müslüman katliamı devam ediyor.

14 Şubat 2009 / 18:47
Siyonist savaş uçakları ateşkese rağmen Gazze’yi bombalamaya devam ediyor
Filistin halkına karşı terör estirmeye devam eden
İşgal Ordusuna Bağlı Uçakların Cibaliye’yi Bombalaması Sonucu 6 Kişi Yaralandı

Siyonist işgal ordusuna bağlı uçakların Cibaliye mülteci kampını bombalaması sonucu 6 kişinin yaralandığı ifade edildi.

Hastane kaynakları, Filistin Enformasyon Merkezi’ne yaptığı açıklamada, işgal ordusuna bağlı savaş uçaklarının Cibaliye mülteci kampının ortasında bulunan ve Şerif Şerafi adındaki bir Filistinli vatandaşa ait ahşap deposunu bombaladıklarını, bombalama neticesinde tamamıyla yanan deponun yanındaki civar evlerin de ciddi anlamda zarar gördüklerini belirttiler.

Cibaliye mülteci kampına yapılan saldırının ardından işgal ordusuna bağlı savaş uçakları açık bir alanı da hedef alarak bombaladılar.

Operasyondan sonra Siyonist ordu adına yapılan açıklamada, saldırılarda askeri malzemelerin yapıldığı yerlerin hedef alındığı iddia edildi.

Diğer taraftan Siyonist ordu radyosu Filistin güvenlik kaynaklarına dayandırarak verdiği haberde, dün gece Eriha’daki askeri istihbarata bağlı hapishaneden 13 Filistinlinin firar ettiğini duyurdu.

Kaynaklar, kaçanlar arasında Siyonist Başbakan Ehud Olmert’e suikast yapmakla suçlanan bir kişinin de aralarında olduğu 13 mahkumu tutuklamak için Filistin güçlerinin yollara barikatlar kurduklarını ve her tarafı didik didik aradıklarını ifade ettiler.

Kaynak:
Bu haber toplam 1006 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri