Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mustafa Akaydın'dan büyük kabalık!

02.04.2009 17:53
Deniz Baykal, hizmetlerinden dolayı Türel'e teşekkür ederken Akaydın, Antalya'ya yaptığı hizmetlerle adından bahsettiren Menderes Türel'i 'yuh olsun' şarkısıyla uğurladı.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazanan CHP'li Mustafa Akaydın, görevi teslim aldığı AK Parti'li Menderes Türel'i, Selda Bağcan'ın 'Memleketi soyanlara yuh olsun' şarkısı ile uğurladı.

Belediye binasında yapılan devir teslim töreni sırasında yeni başkan Mustafa Akaydın Türel'e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, kampanya süresince yaşananların üzerine sünger çektiğini belirtti.

Görevi süresince Türel'in bilgi, beceri ve tecrübelerinden yararlanacağını ifade eden Akaydın, hizmet anlayışının da 'sevgi, saygı, güler yüz ve hoşgörü' olduğunu açıkladı.

Devir teslim sonrası Türel'e teşekkür plaketi ve çiçek takdim eden Akaydın, selefini makam aracına kadar uğurladı. Ancak bu sırada belediye önüne kurulan ses sisteminden yüksek sesle verilen Selda Bağca'nın 'Memleketi soyanlara yuh olsun' şarkısı alana toplananlarca 'siyasi nezaketsizlik' olarak değerlendirildi.Kaynak:
Bu haber toplam 1422 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri