Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Denizli'nin durumu kritik!

15.02.2010 09:28
Anjiyo olan ve doktorların dinlenmesini istediği Denizli'nin hocanın G.Saray maçı sonrası görevi bırakabileceği iddia edildi.

Sezona çifte kupa ile başlayan ancak tüm kredilerini bitirip elinde sadece lig kalan Beşiktaş’ta Gaziantepspor  yenilgisi sıkıntıları katladı. Karşılaşmanın 2-0 bitmesinin ardından teknik direktör Mustafa Denizli’nin de zor durumda olduğu öğrenildi. Anjiyo sonrası doktorların ayakta kalmasını istemediği ve dinlenmesi yönünde tavsiyede bulunduğu tecrübeli hoca bu uyarıları dikkate almamış ve G.Antep’e gitmişti. Kulübede oturması gereken ve yüzünden yaşadığı sıkıntılar belli olan Denizli, zaman zaman maçın heyecanına kapıldı, ayağa kalktı. Ve mücadele bitti, Mustafa Hoca, acılarını skoru da ima ederek “Bu beni daha da sarstı” sözleriyle anlattı.

DURUMU DERBİYE BAĞLI

Beşiktaş’ı hayatı olarak gören ve takımı yarı yolda bırakmak istemeyen Mustafa Denizli’nin gelinen bu noktada görevi bırakma ihtimali yüksek görülüyor. Denizli, önümüzdeki hafta oynanacak G.Saray derbisini düşünüyor ama doktorlar da aşırı heyecana ve strese kapılmamasını istiyor. Eğer Beşiktaş, önümüzdeki hafta Galatasaray’a yenilir veya berabere kalırsa zirveden de uzaklaşacağı için Mustafa Hoca’nın sağlığı açısından görevi bırakabileceği konuşuluyor...

Bu haber toplam 1136 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri