Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Muzaffer Kuşhan’ın kampında Ölüm

08 Eylül 2008 / 10:28
Dr. Kuşhan'ın Polonezköy'deki zayıflama kampında 1.5 aydır kilo vermeye çalışan 19 yaşındaki kız, ziyarete gelen ailesinin yanında kalp krizi geçirerek öldü.

Müge DAĞISTANLI'nın haberi

Posta gazetesinin haberine göre, Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 3'üncü sınıf öğrencisi Dila Kurt (19), Dr. Muzaffer Kuşhan'ın zayıflama kampına 1.5 ay önce girdi. Kampa 98 kilo olarak giren Dila Kurt, 1.5 ayda 14 kilo verdi. Kampta kalmaya devam eden Dila'yı dün ailesi ziyaret etti. lk müdahale Dr. Kuşhan'dan Dila, terasta babası Levent Kurt, annesi Şule Kurt, kardeşleri İsmet ve Yıldız'la otururken birden fenalaştı ve yere yığıldı. Anne-babanın “Doktor yok mu, ambulans yok mu?” diye feryat etmelerinden 5 dakika sonra Dr. Muzaffer Kuşhan geldi. Dila karga-tulumba Dr. Kuşhan'ın odasına taşındı.

Doktor ve ambulans yoktu

Dr. Kuşhan 15 dakika sonra dışarı çıkıp Dila'nın öldüğünü söyledi. Ambulans da Dila öldükten 15 dakika sonra geldi. Dr. Kuşhan'ın klinikte sürekli kalan doktoruna 1 hafta önce tatil izni verdiği, yerine kimseyi almadığı ortaya çıktı. Kampta ambulans da yoktu.

Hiçbir rahatsızlığı yoktu

Annesinin söylediğine göre daha önce hiç rahatsızlığı bulunmayan Dila'nın 2 gün önce bir arkadaşına “Kendimi iyi hissetmiyorum” dediği öğrenildi. Olaydan sonra 4 kişi kampı terk etti. Dr. Kuşhan'ın kampında az gıda ve yoğun spor programıyla kısa sürede çok kilo verdirilmesi amaçlanıyor.

Bu haber toplam 1108 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri