Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Namaza Durdu Kasası Soyuldu

08 Temmuz 2008 / 10:57
Pastaneye giren hırsız, işyerindeki görevlinin namaza durmasından faydalanarak kasada bulunan paraları alıp kayıplara karıştı
Gaziantep'te bir pastaneye giren hırsız, işyerindeki görevlinin namaza durmasından faydalanarak kasada bulunan paraları alıp kayıplara karıştı.

İnönü Caddesi üzerindeki pastanede meydana gelen hırsızlık olayı içeride bulunan 3 güvenlik kamerası tarafından saniye saniye tespit edildi. Kamera kayıtlarına göre pastanede yardımcı eleman olarak çalışan Ziya Altıntaş müşteri olmadığı bir anda namaz kılarken, içeri giren bir kişi kasadaki paraları alıp kaçıyor. İşyeri sahibi İbrahim Anteplioğlu, "Kamera kayıtlarına bakınca hırsızı gördük ve polise haber verdik.

Polis kasetleri alıp incelemek için götürdü" diye konuştu. 45 yıldır aynı yerde faaliyet gösteren işyerlerinden ilk kez hırsızlık yapıldığını, olaydan sonra Ziya Altıntaş'ın üzüntüsünden işi bıraktığını söyleyen Anteplioğlu, "Çalınan para büyük bir miktar değil. 100-150 YTL arası. Önemli olan insanların bu kadar yoldan çıkması" dedi.
Kaynak:
Bu haber toplam 1020 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri