Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Nedeni "aşırı sevgi"mi?

07.09.2009 10:34
Mersin’de, sahil bandında başından vurulu olarak bulunan ve hayati tehlikesi süren genç kadının, ölen kız arkadaşına karşı "yoğun bir sevgi beslediği" ihtimali üzerinde duruluyor.
Mersin’de, sahil bandında başından vurulmuş bulunan genç kadının hayati tehlikesi sürüyor.Alınan bilgiye göre, Adnan Menderes Bulvarı’ndaki Polisevi karşısındaki sahil bandında bir ağacın altında biri ölü, diğeri yaralı 2 genç kadının bulunmasıyla ilgili emniyet ekipleri soruşturmayı sürdürüyor.Genç kadınların yakınlarının ifadelerine başvuran ekipler, "İçeriği henüz bilinmeyen bir konuşmanın ardından, Şefika Kayra’nın (17) ilk önce Nurgül Küçük’ün kafasına ateş ettiği, ardından da kendi kafasına sıktığı ihtimalinin güçlendiğini" belirtiyor.Öte yandan Mersin Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde yoğun bakımda bulunan Kayra’nın hayati tehlikesi sürüyor.Adnan Menderes Bulvarı’nda önceki gün Polisevi karşısındaki sahil bandında yürüyüş yapan vatandaşlar, bir ağacın altında kanlar içinde yatan kadını görmüş, ihbarı değerlendiren ekipler, başından tabancayla vurulmuş bir ceset ile yaralı kadınla karşılaşmıştı.Yetkililer, olay yerinde 5 adet boş kovan ile bir tabanca bulmuştu.Hastaneye kaldırılan Kayra’nın üzerinden ise bir miktar dolu mermi çıkmıştı. Olay yerinde hayatını kaybeden Küçük dün gözyaşları arasında gelinliğiyle toprağa verilmişti.

CİNAYETİN NEDENİ 'AŞIRI SEVGİ Mİ'?

Mersin’de, sahil bandında başından vurulu olarak bulunan ve hayati tehlikesi süren genç kadının, ölen kız arkadaşına karşı "yoğun bir sevgi beslediği" ihtimali üzerinde duruluyor.

AA muhabirinin İl Emniyet Müdürlüğü yetkililerinden aldığı bilgiye göre, önceki gün Adnan Menderes Bulvarındaki Polisevi karşısındaki sahil bandında, bir ağacın altında Nurgül Küçük’ün (27) ölü, Şefika Kayra’nın (17) başından yaralı bulunması olayıyla ilgili soruşturma kapsamlı bir şekilde sürdürülüyor.

Olayla ilgili iki genç kızın yakınlarının ifadelerine başvuran ekipler, Kayra’nın ilk olarak Küçük’ü başından vurduğu, daha sonra da intihar amaçlı kendi kafasına kurşun sıktığı ihtimalini değerlendiriyor. Ekipler, olayla ilgili kesin sonucun ise önümüzdeki günlerde kriminal laboratuvarından gelecek raporla netleşeceğini bildirdi.

İki kızın ailelerinin, olayın detaylarına ilişkin bilgilerinin olmadığı anlaşılırken, ifadelere göre, olaydan bir gün önce buluşan kızlar, olay günü bir arkadaşlarında Kur’an-ı Kerim okumak üzere sözleşerek ayrıldı. Olay günü sabah saatlerinde tekrar buluşan kızlar, Kur’an-ı Kerim okuduktan sonra, sahil bandında yürüyüş yapmak üzere evden ayrıldı. Daha sonra ise kızlar başlarına tabancayla ateş edilmiş şekilde bulundu.

Arkadaşlar arasında sıkı bir arkadaşlık ilişkisinin oluştuğu yönünde bilgilere ulaşan ekipler, yaralı genç kız Kayra’nın, Nurgül Küçük’e karşı "aşırı bir sevgi bağı" bulunduğunu belirtiyor.

Yaralı Kayra’nın Mersin Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ndeki tedavisinin sürdüğü ve hayati tehlikesinin bulunduğu kaydedildi.

Yetkililer, olay yerinde boş kovanla bir tabanca bulmuştu. Hastaneye kaldırılan Kayra’nın üzerinden ise bir miktar dolu mermi çıkmıştı. Olay yerinde hayatını kaybeden Küçük, dün gözyaşları arasında gelinliğiyle toprağa verilmişti.


Bu haber toplam 960 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri