Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Nesrin Baytok, olayla ilgili konuştu!

15.05.2010 12:26
Kaset iddiasıyla zor günler geçiren Nesrin Baytok, dün bir TV kanalında; zor bir süreçten geçtiğini ve zaman zaman Baykal'la görüştüğünü ve destek aldığını da kaydetti

 CHP Ankara Milletvekili Nesrin Baytok, Deniz Baykal ile görüntülerinin yer aldığı iddia edilen kaset olayıyla ilgili kamuoyuna açıklama yapıp yapmayacağına ilişkin bir soru üzerine, "Geleceğe yönelik hiçbir planım yok. Zor bir süreç yaşıyorum. Kendime o süreci yaşamak için izin verdim" dedi. Baytok, zaman zaman Baykal ile görüştüğünü ve destek aldığını da kaydetti.

SHOW TV'ye konuşan Baytok, "Nasılsınız" sorusuna, "İyiyim. Bir sınavdan geçiyoruz" yanıtını verdi. "CHP'de yaşananları nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusu üzerine Baytok, "Yakından izliyorum. Ama bunları haberlerden, medyadan takip ediyorum" diye konuştu.

Zor bir süreç yaşıyorum "Kamuoyuna çıkıp açıklama yapmak istiyor musunuz?" sorusuna ise Baytok, "Geleceğe yönelik hiçbir planım yok. Zor bir süreç yaşıyorum. Kendime o süreci yaşamak için izin verdim" yanıtını verdi. Eşi ve kızının yanında olduğunu ve hiç dışarı çıkmadığını belirten Baytok, kendisine destek verenlere teşekkür ederek, "Bu destekle kendimi büyük bir ailenin parçası gibi hissettim" dedi. "İstifa edecek misiniz?" sorusu üzerine ise Baytok, "Bunların hepsi sonraki konular" dedi. Baytok, zaman zaman Baykal ile görüştüğünü ve destek aldığını da kaydetti.

 

 

AKŞAM

Bu haber toplam 1538 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri