Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

New York'ta 5 Minare

08.01.2010 01:28
Yönetmen koltuğuna iyice ısınan Mahsun Kırmızıgül yeni filmi New York'ta Beş Minare için hazırlıklara başladı. Filmde Mustafa Sandal da rol alıyor.

 

Beyaz Melek" ve "Güneşi Gördüm" adlı filmleriyle gişe rekorları kıran Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi "New York'ta Beş Minare"nin hazırlıklarına başladı. "New York'ta Beş Minare" adlı filmi, hikayesini ve senaryosunu yazan Mahsun Kırmızıgül yönetecek. Filmin çekimlerine Nisan ve Mayıs aylarında Boyut Film-Murat Tokat'ın yapımcılığında başlanacak.

11 YIL ÖNCE ÇEKECEKLERDİ OLMADI

Mahsun Kırmızıgül ve Mustafa Sandal, 11 yıl önce bir araya gelerek projeyi çekmeye çalıştı. Ancak ikili başarılı olamadı. İlk kez bir sinema filmi için kamera karşısına geçecek olan Mustafa Sandal, filmde top sakallı ve kısacık saçlarıyla yer alacak. Yönettiği iki filminde de aynı zamanda kamera karşısına da geçen Mahsun Kırmızıgül, yeni filminde de uzun saçlarıyla izleyici karşısına çıkacak. "New York'ta Beş Minare" adlı filmin yedi sahnesinden oluşan teaseri önceden çekilerek, sinema salonlarında izleyicisiyle buluşmaya başladı. Film, Kasım ayında vizyona girecek. Mahsun Kırmızıgül'ün senaryosunu yazdığı ve yönettiği ilk filmi "Beyaz Melek", 2 milyon 31 bin 935 seyirci ile 2007 yılının en çok izlenen filmi oldu. Kırmızıgül'ün ikinci filmi "Güneşi Gördüm" de geçen yılın en çok izlenen ikinci filmi olarak tarihe geçti. Filmi, 2 milyon 491 bin 454 kişi izledi.

 

İmajları farklı

Yeni filmde Mustafa Sandal ile Mahsun Kırmızıgül yeni imajlarıyla seyirci karşısına çıkacaklar.

 
Bu haber toplam 1810 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri