Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Nihat Genç bu defa ağzını fena bozdu!

14.07.2010 00:13
Nihat Genç’ten Anayasa Paketi’ne hayır yazısı. Ulusalcı cephenin en çok takip edilen yazarı çok sert bir 'Anayasa Paketi'ne Hayır' yazısı yazdı.

 

Nihat Genç’ten Anayasa Paketi’ne hayır yazısı. Ulusalcı cephenin en çok takip edilen yazarı çok sert bir 'Anayasa Paketi'ne Hayır' yazısı yazdı.

En sıkı AKP muhalifi gazeteci Nihat Genç, Odatv.com'da kaleme aldığı yazısında çok sert ifadeler kullandı. Referandum'da evet diyenlerin kızlarını bisiklete bindiremeyeceklerini iddia eden Genç,  '...tümüze liberal yazarları sokuyorlar' dedi.

İşte Nihat Genç'in yazısındaki o bölümler:
Balkanlar Kafkasya Orta-Doğu’da eşine rastlanmayan büyüklükte ve berekette Harran Ovası’nda Toros Yaylaları’nda Karadeniz Yaylalarında iki inek yetiştirmeyi beceremeyen adamlar maşallah ekranlarda yüzlerce sığır yetiştirdi.. Irak işgalini bu sığırlar alkışladı. Amerikan ordusuna bu Teksas sığırları övücü destek yazıları yazdılar..

TSK İLK DEFA BU KADAR AĞIR SALDIRI ALTINDA
İftiralar, yalanlar, tezgahlar ve galeyancı medyasıyla Malazgirt savaşından Kurtuluş Savaşına bugünlere kadar Türk Ordusu ilk defa içerden işbirlikçileriyle bu kadar ağır bir saldırının hedefi haline getirildi..

….TÜMÜZE LİBERAL YAZARLARI SOKUYORLAR
Sevgili halkım, yazarları subayları hepsi içerde, dışarıda birkaç kişi kaldı, artık sıra sizde, köy köy kasaba kasaba toplayacaklar, ‘evet’ diyenler asla abartmıyorum kızlarını ‘bisiklete’ dahi bindiremeyecek..

İran gezimde gece bir Azeri şoförün taksisindeyiz, ‘mollalarla aranız nasıl’ dedim, Azeri şoför az Türkçesiyle ‘…tümüze ağaç sokurlar’ dedi, Türkiye’den arkadaşım gülmekten kırıldı, ‘niye gülüyorsun’ dedim, bunlar bizden daha şanslı, bizimkiler ‘…tümüze liberal yazarları sokuyor’ dedim..

NEDEN HAYIR DİYECEĞİM
Anadolu’nun bir çocuğu olarak buğdayı dahi ithal eden et’i dahi ithal eden bir ülkede yaşamaktan utandığım için, anayasaya Hayır!

Amerikan Vesayeti anayasasına hayır, çünkü sabah kalktığımda devlet çöplüğünde eşelenen liberal yazarlar görmekten bıktım..

Amerikan Vesayeti anayasasına hayır, çünkü işbirlikçi iktidar, gözüne bakamadığı insanların gözlerini oyuyor, kederini duymadıkları hayatın kaderiyle oynuyorlar..

İktidar oldukları sekiz yıldan beri, nerde sıradan bir konuşma yapsak, ‘yeni bir film geldi gitsek mi?’ diye lafa girsek, ‘ama halk, milli irade bizim arkamızda’ diye cevap veriyorlar.. ‘Gazeteler yazıyor güneşte patlamalar var’, cevap: ‘milli irade bizim arkamızda, halk bizden yana..’. Şu haber spikerine ne oldu artık ekrana çıkmıyor, cevap: ‘Milli irade arkamızda, halk bizi destekliyor..’.. Türkiye Dünya Kupası’na katılsa ne iyi olurdu, cevap: Milli irade arkamızda halk bizi destekliyor..

Bu haber toplam 2740 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri